Conor McGregor potwierdza dziś swój udział w UFC!

Mamy kolejne potwierdzenie ze strony Irlandczyka! Conor McGregor, za pomocą platformy X, zapowiada swój powrót do UFC. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów zawodnika UFC, do rodzimej federacji. Jednak warto gasić nastroje, ponieważ prawdopodobnie, powrót Irlandczyka nie będzie wcześniejszy, niż grudniowa gala UFC.

Z kim zawalczy Conor McGregor? Jak zwykle, lista chętnych do walki z tak wielkim nazwiskiem jest wielka. Jednak na ten moment, największą antysympatią samego Conora McGregora wydaje się być Michael Chandler, z którym Irlandczyk miał właśnie odbyć swój pierwszy bój, po powrocie do UFC.

Warto bowiem przypomnieć, że Conor McGregor był jednym z trenerów, podczas programu The Ultimate Fighter 31. Rywalizował on właśnie z Michaelem Chandlerem w tym programie. Skutkiem tego, obaj zawodnicy, mieli zmierzyć się w ramach finału owego programu, w klatce.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Conor McGregor zostanie dopuszczony na walkę. Najbliższą możliwą galą, będzie UFC 296, podczas którego Irlandczyk może wystąpić. Dziś jednak nie ma żadnego potwierdzenia na ten temat i wydaje się, że realny powrót McGregora do UFC, będzie miał miejsce w 2024 roku, czyli po gali UFC 296.

Poniżej możecie zobaczyć, jak Conor McGregor potwierdza i zapewnia powrót, w najlepszej formie:

Czytaj również:  Norman Parke wróci do klatki!