Conor McGregor nie zawalczy z Michaelem Chandlerem? Arman Tsarukyan wkracza do akcji!

Perypetie niektórych zawodników w UFC przypominają telenowele. Jest tak między innymi w przypadku Armana Tsarukyana, który od wielu miesięcy próbuje zawalczyć z Michaelem Chandlerem. Do tej pory wszystkie jego apele i wyzwiska do walki okazywały się nieskuteczne. Jednak aktualna sytuacja McGregora sprawia, że walka z Chandlerem staje się bliżej, niż kiedykolwiek!

Staje się tak, za sprawą ogłoszenia w czwartek informacji, na temat kolejnego sezonu The Ultimate Fighter, w którym weźmie udział Conor McGregor, który w roli trenera zmierzy się z Tonym Fergusonem. Oznacza to więc, że obaj zawodnicy prawdopodobnie zakończą swoją rywalizację w oktagonie UFC, przez co walka z Michaelem Chandlerem staje się niemożliwa.

Co więcej, kiedy Chandler zostanie bez przeciwnika, bardzo trudno będzie mu dobrać kogoś odpowiedniego. Tutaj jednak z pomocą przychodzi Arman Tsarukyan, który od prawie dwóch lat, próbuje doprosić się o walkę z Chandlerem. Coraz bardziej wydaje się więc, że Amerykanin będzie musiał przyjąć to wyzwanie i zawalczyć z nowym, potencjalnym przeciwnikiem.

Sam Arman Tsarukyan, kiedy dowiedział się w czwartek o sytuacji Chandlera, nie pozostawił tego tematu bez odzewu i bardzo szybko, za pomocą swoich mediów społecznościowych, wyzwał do walki Amerykanina.

Napisał on, że jest to idealny moment na to, aby obronić swoje miejsce w rankingu.

Przypomnijmy także, że Arman Tsarukyan zajmuje 8 miejsce w rankingu, z kolei Michael Chandler, zajmuje 5 miejsce.

Czytaj również:  Adesanya aresztowany na lotnisku w Nowym Jorku!