Conor McGregor gotowy na testy antydopingowe… dopiero w lutym!

Conor McGregor, czyli były już, podwójny mistrz UFC jest jedną z najbardziej przyciągających postaci w świecie MMA. Nic więc dziwnego, że jego wypowiedzi są stale powielane przez portale na całym świecie. Ostatnią informacją McGregora do świata jest to, że zawodnik jest gotowy na testy antydopingowe, choć jak zaznaczył, dopiero w okresie lutego!

Co więc oznacza taka wiadomość? Wychodzi na to, że w organizmie Irlandczyka w tym momencie muszą znajdywać się jakieś środki niedozwolone przez agencję USAD, które potrzebują czasu na to, aby być nie do namierzenia. Wydaje się to dość oczywiste, tym bardziej że UFC chętnie w szybszym czasie byłoby zainteresowane tym, aby skorzystać z nazwiska Irlandczyka. Ten jednak musi przejść pierw testy antydopingowe, które pozwolą mu znów wejść do oktagonu UFC.

Wszystko dlatego, że kibice i opinia publiczna bardzo mocno naciska na to, aby wreszcie zrobić testy Irlandczykowi, który dziwnym zbiegiem okoliczności, unikał ich przez ostatnie lata w UFC. Ludzie tym bardziej chcą skorzystać teraz z tej opcji, ponieważ jak widzimy na powyższych zdjęciach, Irlandczyk bardzo mocno podbudował swoją formę, przez co nie brakuje coraz większej ilości opinii na temat używania przez niego środków dopingujących.

Warto dodać, że jeśli McGregor podda się testom w lutym 2023 roku, będzie w stanie wejść do oktagonu dopiero w sierpniu, tego samego roku.

Poniżej oświadczenie Irlandczyka w tej sprawie:

Czytaj również:  Brendan Loughnane polecony UFC przez Conora McGregora!