Cono McGregor twierdzi, że zawalczy jeszcze 100 razy!

Conor McGregor to bez wątpienia jedna z najbardziej charyzmatycznych i bardzo mocnych osobowości, jaka pojawiła się w UFC. Skutkiem tego, kolejne wypowiedzi znanego i kontrowersyjnego zawodnika UFC wcale nie mogą dziwić. W ostatniej wypowiedzi Conor McGregor stwierdził, że zamierza zawalczyć jeszcze 100 razy zawodowo w klatce. Czy jednak uda mu się faktycznie spełnić swoje zapowiedzi? Z tym może być nieco trudniej.

Słynny The Notorious lubi szokować i czasem wydaje się, że kontrowersyjne wypowiedzi są wręcz zaplanowane z zimną krwią. W ostatnim wywiadzie dla My Mom’s Basement stwierdził, że przed nim jest jeszcze 100 pojedynków. Dodatkowo, zawodnik UFC chce walczyć regularnie, dając show kibicom na całym świecie. Oczywiście McGregor zostawia sobie małą furtkę twierdząc, że wszystko jest Bożym planem, jednak liczy on na to, że będzie mógł regularnie występować dla UFC.

Conor został również zapytany o postać Chandlera i jego nastawienie do pojedynku z Amerykaninem. McGregor odpowiedział, że Chandler jest sprytny i ma odpowiednie umiejętności do walki z nim. Jednak Amerykanin do tej pory nie walczył z tak mocnym nazwiskiem jak McGregor, natomiast The Natorious już ma takie doświadczenie i postara się je wykorzystać w walce.

Czytaj również:  Mamy oświadczenie gali First Universe w sprawie wypłat zawodników!