Clout MMA 3 za darmo dla wszystkich? Tak sugeruje Arkadiusz Tańcula!

W ostatnim programie na „Kanale Freakowym”, który prowadzi Arkadiusz Tańcula, został poruszony temat gali Clout MMA 3. Organizatorzy już teraz zapowiedzieli, że będzie to specjalna edycja mikołajkowo zimowa, co ma sugerować specyficzny wymiar gali. Co więcej, sama gala została nazwana galą VIP, ponieważ bilety na to wydarzenie są mocno ograniczone i sprowadzają się faktycznie, wyłącznie do biletów w cenach tych, które na galach freakowych są oznaczone jako vipowskie.

Co więcej, Arkadiusz Tańcula wyjawił w swoim programie, iż jeden z zawodników federacji Clout MMA poprosił o swój reflink. W odpowiedzi, federacja przyznała, że tym razem nie będzie prowadzona sprzedaż PPV. Jeśli dołożymy do tego fakt, iż gala ma odbyć się w studiu filmowym Polsatu, można połączyć kropki, jakoby Clout MMA 3 mogło zostać wyświetlone za darmo, właśnie na antenie Polsatu. Co więcej, sam zabieg mógłby pomóc sfinalizować w dużym stopniu samą galę, a widzowie otrzymaliby pełnoprawny produkt, zupełnie za darmo.

Jak dodaje Arkadiusz Tańcula, edycja świąteczna i jednocześnie mikołajkowa ma nie być oznaczona bez powodu, albowiem Clout MMA 3 w obliczu ostatnich afer z dostępem PPV, może przyczynić się do udostępnienia nam darmowej edycji gali!

Czytaj również:  Dana White wymusił zwakowanie pasa?