Clout MMA 2 – zapowiedź gali i karta walk!

Clout MMA 2

Po niespełna trzech miesiącach oczekiwania widzowie doczekali się gali Clout MMA 2, na której odbędzie się 12 pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie Denisa „Bad Boya” Załęckiego przeciwko Danielowi Omielańczukowi. Event odbędzie się 28 października w Arenie Orlen w Płocku. Włodarze federacji po raz drugi stanęli na wysokości zadania i przygotowali naprawdę elektryzującą kartę walk. Sprawdźmy, co przyniesie kibicom gala Clout MMA 2.

Najważniejsze informacje o gali Clout MMA 2

Federacja Clout MMA bez wątpienia wie, w jaki sposób budować silną markę i zyskiwać rosnące zainteresowanie na polskiej scenie freak fightów. Doskonale świadczy o tym druga gala, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Z jednej strony mamy totalnie freak fightowe zestawienia, jak chociażby dwie walki Marcina Najmana czy pojedynek 1 na 10, a z drugiej na gali zawalczą bardzo doświadczeni i utytułowani fighterzy, jak chociażby Daniel Omielańczuk czy Albert Sosnowski. Emocji nie zabrakło już na konferencjach i programach zapowiadających galę Clout MMA 2. Doszło m. in. do bardzo ostrego spięcia pomiędzy Denisem Załęckim i Denisem Labrygą. Wiele wskazuje na to, że to kolejny konflikt, który zakończy się dopiero w oktagonie Clout MMA na kolejnych galach.

Pełna karta walk na Clout MMA 2

Clout MMA 2 to organizacja, która chce zaskakiwać swoich fanów ciekawymi i nieszablonowymi rozwiązaniami. Na drugiej gali będziemy świadkami 12 pojedynków, z czego jeden to starcie jednego zawodnika z 10 rywalami. Tak prezentuje się pełna karta walk na Clout MMA 2:

 • Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Daniel Omielańczuk (main event – boks)
 • Kamil Minda vs. Denis Labryga (K-1)
 • Marcin „El Testosteron” Najman vs. Adrian Cios (MMA)
 • Marcin „El Testosteron” Najman vs. Piotr „Lizak” Lizakowski (MMA)
 • Albert „Dragon” Sosnowski vs. Remigiusz „Remi” Gruchała (boks)
 • Krzysztof „Fericze” Ferenc vs. Konrad Karwat (MMA)
 • Jérôme Le Banner vs. Dawid „Crazy” Załęcki (K-1)
 • Toni Chaplin vs. Marcel „Gawronek” Gawroński (MMA)
 • Rafał „Boro” Borkowski vs. 10 rywali (K-1)
 • Błażej „Skrzypas” Skrzypek vs. Mariusz „Super Mario” Sobczak (MMA)
 • Katarzyna „Laluna” Alexander vs. Agnieszka Bobek (K-1)
 • Jakub „Japczan” Piotrowicz vs. Jakub „Holak” Krawczyk-Holak
Czytaj również:  KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak – zapowiedź gali i karta walk

Zapowiedź walki Załęcki vs. Omielańczuk

W walce wieczoru naprzeciwko sobie staną Denis „Bad Boy” Załęcki i Daniel Omielańczuk. Załęcki ma za sobą trzy przegrane pojedynki. Lepsi od niego okazali się: Mateusz Kubiszyn, Artur Szpilka oraz Paweł Tyburski. W dwóch ostatnich walkach ciężko jednak mówić o tym, aby to rywale byli lepsi. Ze Szpilką „Bad Boy” przegrał przez kontuzję, a w walce z Tyburskim został zdyskwalifikowany za kopnięcie, podczas gdy walka toczyła się w formule bokserskiej. Teraz jego rywalem będzie Daniel Omielańczuk, który jeszcze w lutym tego roku stoczył walkę w KSW, przegrywając z Michałem Kitą. Czy doświadczony zawodnik z Sokołowa Podlaskiego stanie się nową gwiazdą polskich freak fightów? Pomimo, że walka toczy się w boksie, to Omielańczuk jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

Zapowiedź walk z udziałem Marcina Najmana

Dwie walki na gali Clout MMA 2 powinien stoczyć Marcin Najman, samozwańczy „cesarz freak fightów” w Polsce. Jak można się łatwo domyślić, są to rywale, z którymi „El Testosteron” ma jakiekolwiek szanse na stoczenie dwóch pojedynków. Na początek Najman zmierzy się z Piotrem „Lizakiem” Lizakowskim, który ma spore umiejętności i doświadczenie z walk amatorskich. Haczyk? Lizakowski to zawodnik o filigranowej sylwetce, lżejszy od starszego rywala o ponad 40 kilogramów. „Lizak” chce udowodnić, że pomimo tak dużej różnicy wagi również jest w stanie pokonać Najmana. Drugim rywalem Najmana będzie Adrian Cios, który posturą jest już bardziej zbliżony do częstochowskiego wojownika, ale jego umiejętności pozostawiają wiele do życzenia.

Zapowiedź walki Boro na 10 rywali

Na Clout MMA 2 po raz pierwszy w historii polskich freak-fightów dojdzie do walki jednego zawodnika przeciwko 10 rywalom. Kto mógłby lepiej wypaść w takim zestawieniu od Rafała „Boro” Borkowskiego, który wiele lat temu pojawił się w kultowym już filmiku dostępnym na YouTube, w którym walczy „z powietrzem”, tak jakby było to 10 rywali. Rywalami Borkowskiego będą: Krystian „Świstak” Bajor, Fabian „Banerski” Baner, Gustav Carvalho, Radosław „Radar” Kalisz, Kacper Kurek, Szymon „Lord Szymas” Patyna, Alan Sanches, Mateusz Szczypior, Marcin Szwed i Denis „Tona” Zakrzewski. Jak będzie toczył się ten pojedynek? Każdy z rywali otrzyma dokładnie minutę na to, aby znokautować Borkowskiego. Jeśli Borkowski przetrwa wszystkie 10 starć, będzie zwycięzcą.

Czytaj również:  Zapowiedź UFC Vegas 63: Kattar vs. Allen

Gdzie będzie można oglądać Clout MMA 2 na żywo?

Galę Clout MMA 2 będzie można oglądać na oficjalnej stronie internetowej federacji po wykupieniu dostępu. Trzy pierwsze pojedynki wchodzące w skład karty wstępnej będą transmitowane na otwartym kanale na YouTube. Będzie to ostatni moment na zakupienie PPV na stronie federacji. Przypomnijmy, że gala Clout MMA 2 odbędzie się 28 października w Orlen Arena w Płocku. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00.