Clout MMA 2 wyniki – podsumowanie gali i wyniki!

Clout MMA 2 wyniki

Gala Clout MMA 2 jest już za nami! Skutkiem tego, poznaj Clout MMA 2 wyniki, a także naszą relację z tej gali! Podczas sobotniego wydarzenia, które miało miejsce w Płocku, byliśmy świadkami świetnych walk, które z pewnością zapiszą się w historii polskiego freak fightu. Wymieniać można wiele walk, w tym walkę Boro na dziesięciu, czy też nieoczekiwaną walkę Pani Gosi z Nikitą. Oprócz tego, Marcin Najman dał jednego wieczoru dwie walki, z czego jedna z nich, zakończyła się na werdykcie. Skutkiem tego, jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądała Clout MMA 2, zapraszamy do naszego podsumowania!

Gosia „Margaret” Magical vs. Nikola „Nikita” Biela:

Pani Gosia od samego początku ruszyła na mniejszą od siebie rywalkę i postanowiła aktywnie ją atakować, co przyniosło jej trafienie i upadek Nikity. Doszło też do pierwszego liczenia i wznowienia walki przez sędziego. W tym momencie, Pani Gosia znów postanowiła ruszyć na rywalkę i dokończyć swojego dzieła. Nikita znów przyjęła kilka ciosów, lecz tym razem udało jej się przetrzymać pojedynek. W całej pierwszej rundzie, Nikita rzucała też uderzenia i kopnięcia na dystans, które trafiały wyłącznie w powietrze. Pomimo tego, Gosia Magical już ciężko oddychała w swoim narożniku.

Druga runda zaczęła się od ponownego ruszenia Pani Gosi na Nikitę, która uciekała jej po całej klatce. Pani Gosia jednak sumiennie szła do przodu, szukając zamknięcia rywalki przy siatce. W pewnym momencie, Pani Gosia trafiła Nikitę pod siatką, która upadła i wystarczyło delikatnie dokończyć walkę, kilkoma uderzeniami. Tak też się stało. Sędzia przerwał walkę, przez co Pani Gosia wygrywa w drugiej rundzie!

Czytaj również:  KSW 3 karta walk i wyniki gali!

Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki:

Pierwsza runda zaczyna się od presji Omielańczuka. Z kolei Denis Załęcki w prosty sposób daje się zagonić pod siatkę. W tym miejscu, Daniel Omielańczuk bez problemu trafia kilkoma ciosami Załęckiego, lecz ten pokazuje, że ciosy nie zrobiły na nim wrażenia. Co więcej, to Załecki trafia dwoma ciosami w Omielańczuka, który bez większego problemu, przyjął dwa uderzenia. Z kolei Omielańczuk trafia Denisa Załęckiego mocnym ciosem, po którym ten upada. Niestety, Omielańczuk trafia po knockdownie Załęckiego ponownie, za co dostaje ostrzeżenie. Koniec pierwszej rundy.

Druga runda zaczyna się od skrócenia dystansu przez Omielańczuka. Z kolei Denis Załęcki woli walczyć z kontry, przez co szuka owego dystansu. Niestety, Załęcki nie poradził sobie z presją Omielańczuka, przez co Omielańczukowi udaje się skutecznie skrócić dystans i trafiać swojego rywala. Omielańczuk świetnie trafia Załęckiego pod siatką, przez co ten pada i dochodzi do liczenia. Denis co prawda wstał, lecz postanowił wyprowadzić kopnięcie w stronę Omielańczuka. Przez to, sędzia zabiera punkt Denisowi. Pod koniec drugiej rundy, Denis upada bez ciosu, aby nie otrzymać mocnego uderzenia od Omielańczuka.

Ostatnia runda zaczyna się od znanej już presji Omielańczuka. Załęcki cały czas daje się skutecznie spychać pod siatkę. W pewnym momencie, Załęcki postanowił wejść w nogi rywala, lecz zrobił to w sposób nieudolny. Do tego, Omielańczukowi udało się wyprowadzić cios, w stronę Denisa. Sędzia postanowił odjąć punkty obu zawodnikom (Danielowi za cios kiedy Denis był na kolanach, natomiast Denisowi za niedozwolone wejście w nogi rywala). Sędzia policzył ten faul jako drugi dla Załęckiego, więc walka miała przejść do MMA. Denis Załęcki postanowił jednak wyjść z klatki i nie kontynuować swojego pojedynku. Skutkiem tego, sędzia musiał go zdyskwalifikować, a wygraną przyznać Danielowi Omielańczukowi!

Czytaj również:  Fight Exclusive Night 44 za nami! Poznaj nazwiska zwycięzców!

Marcin Najman vs. Adrian Cios:

Walka rozpoczęła się od wyczekiwania obu zawodników, którzy na samym początku pierwszej rundy, nie wyprowadzili żadnego ciosu. W pewnym momencie, Adrian Cios postanowił obalić Marcina Najmana, co udało mu się zrobić. Jednak to Najman z pleców zaczął zadawać ciosy stronę Adriana Ciosa. W pewnym momencie sędzia dopatrzył się uderzeń w tył głowy i przerwał walkę. Adrian Cios położył się i nie podnosił się do powrotu medyków. Walka została przerwana przez sędziego, ponieważ Adrian Cios nie był w stanie kontynuować swojej walki. Co więcej, Adrian Cios został wyniesiony na noszach, w akompaniamencie mocnych gwizdów całej hali.

Bonus main event:

Gosia „Margaret” Magical pokonała Nikolę „Nikitę” Bielę przez TKO, w drugiej rundzie.

Main event:

Daniel Omielańczuk pokonał Denisa „Bad Boya” Załęckiego przez dyskwalifikację, w trzeciej rundzie.

Walka bonusowa:

Adrian Cios pokonał Marcina „El Testosterona” Najmana przez dyskwalifikację, w pierwszej rundzie.

Co-main event:

Denis Labryga pokonał Kamila Mindę przez TKO, w trzeciej rundzie.

Karta główna:

Walka Tomasza Sarary z Dawidem „Crazy” Załęckim zakończyła się większościowym remisem.

Albert „Dragon” Sosnowski pokonał Remigiusza „Remiego” Gruchałę przez TKO, w drugiej rundzie,

Rafał „Boro” Borkowski wytrwał w walce z dziesięcioma przeciwnikami,

Piotr „Lizak” Lizakowski pokonał Marcina „El Testosterona” Najmana przez jednogłośną decyzję sędziów,

Marcel „Gawronek” Gawroński pokonał Toniego Chaplina przez TKO, w pierwszej rundzie,

Katarzyna „Laluna” Alexander pokonała Agnieszkę Bobek przez jednogłośną decyzję sędziów.

Karta wstępna (dostępna na YouTube):

Konrad Karwat pokonał Krzysztofa „Fericze” Ferenca przez jednogłośną decyzję sędziów,

Błażej „Skrzypas” Skrzypek pokonał Mariusza „Super Mario” Sobczaka przez poddanie gilotyną, w drugiej rundzie.