CLOUT MMA 1 – zapowiedź gali i karta walk

Stało się, federacja CLOUT MMA 1, zadebiutuje już w tym tygodniu! Już w najbliższy weekend, będziemy świadkami startu zupełnie nowej federacji freak fightowej, która ma zapełnić przestrzeń na rynku, po zablokowaniu federacji High League. Co ciekawe wiele osób powiązanych z realizacją całego przedsięwzięcia, jakimi były gale High League, znalazły schronienie właśnie w tej federacji. Podobnie jak i część zawodników, których zobaczymy na aktualnej karcie walk. Czego możemy spodziewać się po nowej federacji freak fightowej? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Gorąco zapraszamy do naszej zapowiedzi, gali CLOUT MMA 1!

Najważniejsze informacje, na temat gali CLOUT MMA 1

Gala CLOUT MMA 1, odbędzie się już 5-go sierpnia, w Warszawskiej hali Torwar. Jest to debiut federacji, która powstała na zgliszczach federacji High League, dlatego możemy spodziewać się mniej więcej, podobnej realizacji całego przedsięwzięcia. Oczywiście, nowi włodarze z pewnością zadbają o to, aby kibice mogli oglądać zupełnie nowe rozwiązania, na nowej federacji. Dziś jednak nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czym federacja CLOUT MMA chce się dokładnie wyróżnić, na tle pozostałych federacji freak fightowych.

Całe przedsięwzięcie rusza o godzinie 19:00, od której będziemy mogli oglądać darmowe studio, natomiast pierwsze walki zobaczymy już około godziny 20:00.

Jak prezentuje się karta walk na Clout MMA 1?

Na karcie walk znajdziemy uznanych freak fighterów i influancerów, którzy są doskonale znani publiczności. Main eventem tej edycji gali będzie pojedynek Marcina Najmana, wraz z Andrzejem Fonfarą. W ostatnich dniach, ich konflikt zaczyna nabierać tempa, skutkiem czego w klatce zobaczymy z pewnością oczekiwane emocje. Oprócz nich, bardzo ciekawie zapowiada się Co-main event gali, czyli pojedynek Zbigniewa Bartmana wraz z Tomaszem Hajto, który zadebiutuje w klatce.

Main event gali Clout MMA 1:

Czytaj również:  KSW 84 - podsumowanie i wyniki gali!

Marcin „El Testosteron” Najman vs Andrzej „Polski Książe” Fonfara

2# Co-main event gali Clout MMA 1:

Zbigniew Bartman vs Tomasz Hajto

1# Co-main event gali Clout MMA 1:

Tomasz Sarara vs Jay Silva

Karta główna gali Clout MMA 1:

Denis Labryga vs Dawid „Crazy” Załęcki

Paweł „Scarface” Bomba vs Dominik Pudzianowski

Paulina Hornik vs Ewa „Mrs Honey” Wyszatycka

Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski vs Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak

Nikola „Nikita” Biela vs Monika „Najlepsza polska dziennikarka” Laskowska

Konrad Karwat vs Michał Waleszczyński

Piotr „Lizak” Lizakowski vs Dominik Skowyra

Karta wstępna, dostępna na darmowym kanale YouTube Clout MMA:

Piotr Pająk vs Wojciech „Rekordzista” Sobierajski

Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Mariusz „Super Mario” Sobczak

Zapowiedź i analiza walki Marcin Najman vs. Andrzej Fonfara:

W tym pojedynku zmierzy się dwóch byłych pięściarzy, choć kariera Marcina Najmana, bardziej przynależy do tych, które realizowane były w formie amatorskiej, bądź półprofesjonalnej. Z kolei, Andrzej Fonfara jest znanym i cenionym pięściarzem, który postanowił zmienić płaszczyznę walk i realizować się w kolejnych przedsięwzięciach sportowych. Biorąc pod uwagę różnicę klas rywali, zakładamy, że w tej walce nie zobaczymy dużej ilości rund. Sam Andrzej Fonfara z pewnością czuje mocną presję, ponieważ wychodzi do pojedynku z Marcinem Najmanem, który przez wielu ludzi, nie jest uznawany za sportowca. Skutkiem tego, w klatce powinno pójść mu szybko. Tym bardziej, gdy walka zaczyna się od stójki, czyli ulubionej płaszczyzny Andrzej Fonfary.

Zapowiedź i analiza walki Zbigniewa Bartmana vs. Tomasza Hajto:

Pojedynek byłego siatkarza z byłym piłkarzem. Obaj byli reprezentantami Polski, choć z uwagi na różnice dyscyplin, to kadra siatkarska osiągnęła o wiele więcej, na tle narodowym. Dziś jest to jednak nie ważne, ponieważ obaj panowie wchodzą do klatki i trzeba przyznać, że nie bez powodu, większe szanse w tym pojedynku ma 15 lat młodszy Zbigniew Bartman. Dodatkowo, jego atutem będzie to, iż przez lata korzystał ze swoich rąk. Nie wolno jednak zapominać, że Tomasz Hajto to uznany obrońca, który potrafił przez lata, walczyć bark w bark i nie tylko. Dlatego też, ten pojedynek jest tak bardzo ciekawy.

Czytaj również:  Zapowiedź i typy na KSW 77: Pudzianowski vs Khalidov

Zapowiedź walki Tomasza Sarrara vs. Jay Silva:

Dwóch świetnych sportowców, którzy wywodzą się z mieszanych sztuk walk, wejdą w sobotę do jednej klatki. Dzięki temu, pojedynek zapowiada się wyśmienicie. Warto pamiętać, że Jay Silva jest emerytowanym sportowcem, który w przeszłości walczył w UFC i chociażby w KSW, radząc sobie dobrze, z najlepszymi nazwiskami federacji, w tamtych czasach. Niemniej jednak, walka jest w K-1, co gloryfikuje postać Tomasza Sarrary, który będzie mógł skorzystać ze swoich atutów. Wyłączony parter to dla Jaya Silvy bardzo duży minus, choć panowie już teraz, umówili się na rewanż w MMA. Wychodzi więc na to, że Tomasz Sarrara powinien poradzić sobie, ze swoim najbliższym przeciwnikiem.

Gdzie będzie można oglądać Clout MMA 1?

Gala Clout MMA 1 będzie dostępna, przy pomocy płatnego PPV, które dostępne będzie w kwocie 34,99zł, na dedykowanej stronie internetowej. Wcześniej, do dyspozycji zainteresowanych, będzie transmisja prowadzona na darmowym kanale YouTube, na której zobaczymy dwie walki z karty wstępnej!