Charles Oliveira nie zawalcz na UFC 294! Znamy jego zastępce!

Zaskakujące doniesienia płyną do nas zza oceanu. Z tego co nam wiadomo, Charles Oliviera nie wystąpi na gali UFC 294. Jest to walka wieczoru, więc organizatorzy mają bardzo trudną sytuację. Charles Oliviera doznał poważnej kontuzji, która eliminuje go z Main Eventu. Wydawało się to być świetną okazją dla Mateusza Gamrota, który jak już wiemy, nie zastąpi pretendenta do pasa mistrzowskiego. Szkoda!

Jak się bowiem okazuje, zastępstwo na miejsce Oliviery jest już znane i nie uwzględnia ono Polaka. Zamiast niego, do walki wejdzie Rosjanin, który będzie walczył Rosjanin, Alexander Volkanovski, który jest mistrzem wagi piórkowej w UFC.

Co ciekawe, Alexander Volkanovski już raz podchodził do pasa wagi lekkiej, właśnie walcząc z Islamem Makhachevem. W walce, która miała miejsce w styczniu tego roku, Volkanovski poległ i teraz będzie miał okazję, aby jeszcze raz, spróbować swoich sił w oktagonie.

Jeśli zaś chodzi o samego Olivierę, kontuzją która wykluczyła go na chwilę przed walką na UFC 294 jest łuk brwiowy, który wymagał nałożenia szwów na głowę Brazylijczyka. Skutkiem tego, nie jest on w stanie wejść do walki z Islamem Makhachevem.

Poniżej potwierdzenie tej sytuacji:

Czytaj również:  Doczekaliśmy się! Jan Błachowicz zawalczy z Alexem Pereirą!