Cezary Oleksiejczuk zabrał głos po porażce na Khan Fight 3

Cezary Oleksiejczuk nie będzie zbyt dobrze wspominał wyjazdu do Turcji, bo mistrz organizacji FEN przegrał na gali Khan Fight 3. Teraz po raz pierwszy zabrał głos po swojej porażce!

Raczej nie tego spodziewał się Cezary Oleksiejczuk po swoim pierwszym występie za granicami naszego kraju. Choć jest to utalentowany zawodnik, to nie był w stanie zatrzymać ofensywy zapaśniczej Alibega Rasulova. Nic więc dziwnego, że to starcie zakończyło się dla niego przegraną przez jednogłośną decyzją sędziów. Tym samym Polak zakończył imponującą serię dziewięciu zwycięstw z rzędu.

Od dłuższego czasu Cezary Oleksiejczuk zgłaszał chęć podjęcia współpracy z największą organizacją mieszanych sztuk walki na świecie, Ultimate Fighting Championship,. Niestety ostatnie nieco oddaliło go od celu, ale i tak nie powiedział ostatniego słowa. Świadczy o tym nawet ostatni wpis zawodnika, który przy okazji odniósł się do swojej porażki w Turcji. Jak stwierdził Cezary, wróci silniejszy. W dodatku podkreślić, że dalej ma taki sam cel.

Czytaj również:  Paddy Pimblett wyzywa na nagraniu Jareda Gordona!