Cezary Oleksiejczuk spróbuje swoich sił za granicą!

Cezarego Oleksiejczuka czeka spore wyzwanie zawodowe, bowiem wyrusza na południe, by stoczyć bój z niepokonanym rywalem. Z kim dokładnie? Co wiadomo o jego kolejnym pojedynku?

Poznaliśmy szczegóły następnego pojedynku polskiego zawodnika mieszanych sztuk walki. Cieszący się dużą popularnością Cezary Oleksiejczuk wyrusza na Turcji, gdzie będzie reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej. To właśnie tam Polak weźmie udział w gali Khan Fight 3. Odbędzie się ona 16 grudnia 2023 roku, a Cezary Oleksiejczuk zmierzy się z Alibegiem Rasulovem (12-0). Trzeba przyznać, że naszego rodaka czeka spore wyzwanie zawodowe, ponieważ stanie naprzeciw niepokonanego rywala.

Dla młodszego z braci Oleksiejczuk będzie to pierwszy występ na arenie międzynarodowej. Cezary głęboko też wierzy, że potencjalne zwycięstwo przybliży go do Ultimate Fighting Championship i będzie mógł odnosić sukcesu pod skrzydłami światowego giganta. 23-latek ma na koncie serię dziewięciu zwycięstw z rzędu, z czego pięć przed czasem. Cezary Oleksiejczuk trzykrotnie obronił tytuł mistrzowski kategorii półśredniej FEN. Ostatni jego pojedynek odbył się w październiku tego roku. Wówczas szybko rozprawił się z wchodzącym na zastępstwo Chrisem Fishgoldem.

Jego kolejny przeciwnik, czyli Alibeg Rasulov, nie poznał jeszcze smaku porażki. Jednak nieskazitelny bilans reprezentanta Turcji ładnie wygląda tylko na papierze, ponieważ w jego rekordzie nie znajdziemy znanych nazwisk. Zatem może okazać się, że Cezary Oleksiejczuk będzie jego pierwszym poważnym przeciwnikiem.

Czytaj również:  Marianna Schreiber zaczęła treningi. Czy faktycznie zadebiutuje w MMA?