Cesarz Narcyz – wszystko na temat zawodnika

Cesarz Narcyz, a raczej Gabriel Tadeusz Bystrzycki to 21 latek, który dał się poznać szerszej publiczności poprzez swoją działalność w sieci. Ten internetowy twórca działa głównie na Tik Toku i Instagramie. Choć swoich sił próbował również na Youtube, to platforma ta okazała się dla niego zbyt ciężka do przebicia. Jednak słynny Cesarz Narcyz się nie poddaje i tak mogliśmy oglądać jego debiut na oktagonie podczas gali High League, która odbyła się 28 sierpnia 2021 roku w gdańskiej Ergo Arenie.

Cesarz Narcyz – z internetu do oktagonu

Nie można zaprzeczyć temu, że młody mieszkaniec Lublina szybko zasłynął w mediach społecznościowych, stając się jednym z najpopularniejszych tiktokerów w Polsce. Jego filmiki na tej nietypowej platformie na bieżąco śledzi ponad 1,4 mln fanów. Co więcej, część jego filmików przebija barierę dwóch milionów odsłon. Dotychczas wszystkie jego nagrania zdobyły ponad 57 milionów polubieni. Wynik ten jest naprawdę imponujący i choć nie wszyscy rozumieją fenomen Tik Toka, to nie da się ukryć, że Cesarz Narcyz gra w to naprawdę dobrze.

Innym obszarem, na którym skupia się słynny Cesarz Narcyz jest Instagram. Tam młody mężczyzna zebrał prawie ćwierć miliona fanów. Te imponujące wyniki nie przeszły bez echa i sprawiły, że wkrótce później Gabriel Bystrzycki otrzymał swoje pierwsze zaproszenie do udziału w gali High League.

Co ciekawe, Cesarz Narcyz brał również udział w licznych projektach. Po ogłoszeniu jego udziału w gali High League Gabriel Bystrzycki otrzymał liczne słowa wsparcia od swojej „rodziny”, która na kształt Teamu X czy Ekipy Friza podbija media społecznościowe. Fani młodego tiktokera typowali przeciwników, których chcieliby zobaczyć u boku swojego idola. Wśród tych najciekawszych propozycji padły takie nazwiska jak Marta Linkiewicz, Einar i Blecki. Ostatecznie żadne z życzeń fanów się nie spełniły i tak Cesarz Narcyz poznał swojego pierwszego przeciwnika, którym okazał się Josef Bratan. Walka między mężczyznami została określona jako starcie tiktok vs. Hip-hop.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot UFC – historia i przyszłe pojedynki

Cesarz Narcyz – pierwsza walka

Drobna postura i brak doświadczenia w sztukach walki sprawił, że zdaniem większości ekspertów, w tym legalnych polskich bukmacherów, walka Gabriela Tadeusza Bystrzyckiego, znanego szerszej publiczności jako Cesarz Narcyz z Josefem Bratanem określana była, jako prawdopodobnie najbardziej jednostronna i oczywiście nikt nie miał na myśli przewagi Bystrzyckiego. Wyraźnie podkreślały to wysokie kursy na wygraną młodego tiktokera. Analizy okazały się w pełni skuteczne i pierwsza walka nie przyniosła Gabrielowi Tadeuszowi Bystrzyckiemu upragnionej chwały.

Nie da się ukryć, że przewidywana deklasacja Cesarza Narcyza rzeczywiście na początku była bardzo prawdopodobna. Już w pierwszych chwilach po rozpoczęciu walki Bratan ruszył na Cesarza Narcyza, niemal natychmiast sprowadzając go do parteru. Nie da się ukryć, że taki obrót sytuacji zdawał się mocno zaskoczyć Bystrzyckiego, podczas gdy Bratan ewidentnie planował szybkie zakończenie walki przez nokaut.

Szybko jednak okazało się, że pierwotny zapał wyhamował. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich okazał się fakt, że w parterze Cesarz Narcyz nie stanowił strony przegrywającej. Szybko udało mu się uciec od próby duszenia, nieudolnie wykonanej przez Bratana i od razu wziął się do walki. Co szczególnie warte podkreślenia, po upływie pierwszych trzech minut nie udało się wyłonić zwycięzcy.

Druga runda zaczęła się niemal tak samo. Znów Bratan wystartował z mocnym atakiem, który Narcyz skutecznie odparł, sprowadzając walkę do parteru, w którym czuł się wyraźnie lepiej. Zdaniem sędziów, w takim położeniu pojedynek był bardzo wyrównany, a szala minimalnie przechylała się na korzyść Cesarza Narcyza. Jednak i ta runda nie doprowadziła do ostatecznego rozstrzygnięcia spotkania i po krótkiej przerwie zawodnicy kontynuowali walkę.

Rozstrzygająca okazała się trzecia runda, w której co prawda Bratan wyhamował sprawiając, że emocje towarzyszące spotkaniu uspokoiły się, ale decyzją sędziów i tak wygrał spotkanie. Oczekiwania ekspertów potwierdziły się, a wierni fani Cesarza Narcyza, którzy postanowili wytypować w zakładach wzajemnych jego zwycięstwo, musieli pogodzić się z utratą pieniędzy.

Czytaj również:  Kim jest Robert Burneika i gdzie może zawalczyć?

Czy Cesarz Narcyz jeszcze zawalczy?

Obecnie nie są znane jeszcze szczegółowe informacje, dotyczące tego, czy Cesarz Narcyz jeszcze raz wystąpi podczas gali MMA. Być może trwają już wstępne ustalenia, jednak dopóki informacje nie zostaną podane do opinii publicznej, nie będziemy w stanie potwierdzić tego na sto procent. Walik celebrytów mają to do siebie, że nie zawsze przeradzają się w zawodową karierę. Choć wyraźnie wyrównana trzecia rudna daje duże szanse na powtórkę udziału Bystrzyckiego, to obecnie wszystko jest w fazie planów.

Sam Narcyz wydaje się zainteresowany kontynuacją kariery fightera, choć nie ukrywa przy tym, że planuje w pierwszej kolejności skupić się na rozwijaniu swoich mediów społecznościowych. Nie sposób mu się dziwić, w końcu to Tik Tok i Instagram dały mu szansę na zdobycie wielkiej sławy i bogactwa.