CAVEMMA bez zawodnika main eventu!

Bardzo złe wieści płyną wprost od federacji CAVEMMA która potwierdziła za pomocą swoich social mediów, iż w main evencie gali CAVEMMA 3 nie wystąpi jeden z zawodników. Jak okazuje się, Adam Kowalski doznał kontuzji, która wyklucza go z pojedynku wieczoru. Co dalej? Tego dowiedziecie się w dalszej części naszego artykułu!

Walka Adam Kowalski kontra Tomasz Narkun była bez wątpienia, wisienką na torcie gali CAVEMMA 3, która miała okazję dzięki temu zestawieniu, zdobyć bardzo dużą popularność wśród widzów. Samo wydarzenie zostało potwierdzone w telewizji polskiej, tak więc zapowiadało się, iż fani w dużej liczbie zbiorą się przed odbiornikami, aby śledzić całe wydarzenie.

Dziś jednak wiemy, ze kontuzja Adama Kowalskiego wyklucza go z pojedynku. Federacja nie poinformowała także o poszukiwaniu zastępcy tego zestawienia, tak więc możemy być przekonani, że cała walka została anulowana i prawdopodobnie, odbędzie się na jednej z kolejnych edycji tego wydarzenia.

Sama federacja przyznaje, że zapoznała się z dokumentacją zawodnika i podpina się pod to, aby zawodnik nie walczył w walce wieczoru, do której miało dojść już w tym tygodniu.

Poniżej oficjalny komunikat CAVEMMA:

Czytaj również:  Conor McGregor został oskarżony przez kobietę!