CaveMMA 3 będzie transmitowane w TVP Sport!

CaveMMA 3 powraca i to w wielkim stylu. Federacja i karta walk tego wydarzenia została doceniona przez Telewizję Polską, skutkiem czego, fani MMA będą mogli obejrzeć wydarzenie sportowe, na kanale TVP Sport w telewizji i w Internecie!

Do gali CAVEMMA 3 dojdzie już 22 września w hali Aktywizacji i Integracji Społecznej, która mieści się w Grodzisku Mazowieckim. Co jednak najbardziej ciekawe, galę CAVEMMA pierwszy raz pokaże w telewizji kanał TVP Sport. Jest to bardzo dobra decyzja samej telewizji polskiej, która wyświetli na swoich kanałach między innymi bardzo ciekawy pojedynek wagi półciężkiej, w której zmierzy się Adam Kowalski z Tomaszem Narkunem.

Oprócz tego, na gali CAVEMMA będziemy mogli zobaczyć takie nazwiska jak Albert Odzimkowski, Tomasz Jakubiec, czy też Marta Wilczek.

Jak twierdzą sami organizatorzy gali CAVEMMA 3, jest to pokazanie tego, że federacja CAVEMMA nie jest federacją lokalną. Ambicje organizatorów są bardzo duże, tak więc CAVEMMA będzie kierowane w tej sposób, aby dotrzeć do jak największej ilości odbiorców. Dzięki temu, federacja CAVEMMA ma stać się jedną z większych gal MMA, na terenie Polski.

Jak twierdzi Marcin Dyga, czyli właściciel CAVEMMA, karta walk jest najmocniejsza i nie jest to ostatnie słowo, jeśli chodzi o kolejne gale, w wykonaniu CAVEMMA.

Czytaj również:  Amadeusz Ferrari mocno o Adrianie Ciosie!