CAVE MMA odpowiada Mirosławowi Oknińskiemu!

Wypowiedź trenera Mirosława Oknińskiego na temat federacji CAVE MMA bardzo szybko dotarła do samych zainteresowanych. Przypominamy, że trener Mirosław Okniński udzielił wywiadu dla portalu FanSport, w którym opisał swoje spostrzeżenia, związane ze wspomnianą federacją i problemami finansowymi, które według trenera Mirosława, CAVE MMA posiada. Jaka jest odpowiedź właścicieli federacji?

Organizacja CAVE MMA postanowiła bardzo szybko odpowiedzieć i uciąć wszystkie spekulacje, które miały miejsce w opinii publicznej.

Federacja poinformowała, że warunkiem wypłaty jest wystawienie faktury bądź rachunku, co określają warunki prawne w naszym kraju. Natomiast rachunek, który został przestawiony przez zawodnika Pasternaka, ma datę sygnowaną na 2 lutego, co oznacza, że federacja ma 14 dni na uregulowanie rachunku zawodnika. Skutkiem tego, termin realizacji płatności ma miejsce dnia 16.02.2023 roku.

Federacja postanowiła także odnieść się do samego trenera, komentując jego zagrywkę. W jej opinii strzały trenera Oknińskiego nie są celne, więc na polowaniach wszystkie dziki są bezpieczne.

Wydaje się więc, że federacja bardzo szybko wybrnęła z sytuacji medialnej. Pytanie jednak, dlaczego trener Mirosław Okniński postanowił atakować federację, wiedząc, że ta ma jeszcze czas na realizację płatności.

Czytaj również:  Czy Michał Pasternak nie dostał pełnej wypłaty za Cave MMA?