Canelo vs. GGG 3

Najbliższy weekend to nie tylko gala High League 4, do której napisaliśmy sporą zapowiedź. To także w pełni profesjonalny event bokserski, który odbędzie się w nocy, z 17 września, na niedzielę 18 września. Walka wieczoru to oczywiście trzeci pojedynek między Canelo vs. GGG. Jak dobrze wiemy, trylogie sprzedają się najlepiej. Dlatego spodziewamy się niezwykle ciekawego wydarzenia bokserskiego, które będzie warte zarwania nocki!

Walka bokserska pomiędzy Saulem Alvarezem oraz Giennadijem Gołowkinem elektryzuje świat bokserski. Najwięksi fani boksu wiedzą, jak ważne jest to wydarzenia w kalendarzu bokserskim, który odbywa się w tym roku. Dlatego postanowiliśmy przygotować prosty przewodnik po tym wydarzeniu i o możliwościach jego oglądania.

Gdzie oglądać Canelo vs. GGG 3?

Polscy fani boksu będą mogli oglądać transmisję, która będzie dostępna na platformie DAZN. Niestety, nie będzie to transmisja darmowa, lecz płatna. Subskrypcja na platformie DAZN kosztuje 39,99zł miesięcznie. Natomiast jeśli chodzi o rezygnację z tego medium, można dokonać jej już po zakończonym wydarzeniu, które nas interesuje. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nawet dla najtrwalszych wyznawców boksu zawodowego, może to być zbyt oporowa cena.

Kiedy i o której Canelo vs. GGG III? 

Jeśli jednak zdecydujemy się na oglądanie hitowego pojedynku pięściarskiego, trzeba będzie ustawić budzik około godziny 4:00, dnia 18 września. Jeśli jednak chcemy bezpośrednio stawić się na sam pojedynek, zarówno Saul Alvarez oraz Giennadij Gołowkin, powinni pojawić się w ringu około godziny 6:00 rano, polskiego czasu.

Miejsce w którym toczy się będzie pojedynek to T-Mobile Arenie w Las Vegas.

Karta walk Canelo vs. „GGG” 3

Main event:

  • Saul „Canelo” Álvarez (57-2-2) vs. Gennadiy Golovkin (42-1-1) – o pasy mistrzowskie federacji WBA, WBC, IBF, WBO oraz The Ring w wadze średniej

Pozostałe walki:

  • Jesse Rodriguez (16-0-0) vs. Israel Gonzalez (28-4-1) – o pas mistrzowski WBC w wadze muszej
  • Austin Williams (11-0-0) vs. Kieron Conway (17-2-1) – pas WBA International w wadze średniej
  • Diego Pacheco 15-0-0 vs. Enrique Collazo (16-2-1) – o pas WBC USNBC Silver w wadze średniej
  • Marc Castro (7-0-0) vs. Kevin Montiel Mendoza (7-1-2)
  • Ali Akhmedov (18-1-0) vs. Gabriel Rosado (26-15-1)
  • Fernando Molina (8-0-0) vs. Aaron Aponte (6-0-0)
  • Anthony Herrera (0-0-0) vs. Delvin McKinley (4-3-1)
Czytaj również:  Wszystko na temat prime mma kiedy