Były zawodnik UFC chce walki z Francisem Ngannou w PFL!

Tego się raczej nikt nie spodziewał! Były zawodnik wagi ciężkiej UFC jest gotowy stanąć do walki z Francisem Ngannou. Co ciekawe pojedynek chciałby stoczyć w organizacji PFL!

To nieco zaskakująca deklaracja, ale zawodnik, który udzielił wywiadu dla MMA Junkie Radio stwierdził, że walka z Francisem Ngannou, byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC, który aktualnie próbuje swoich sił w boksie zawodowym, umocniłaby dziedzictwo w sportach walki. Poza tym jak sam stwierdził, gdy się otrzymuje ofertę takiej walki, to po prostu trzeba ją wziąć.

O kim zatem mowa? O Benie Rothwellu, znanym również jako Big Ben. Zawodnik dla Ultimate Fighting Championship walczył w latach 2009-2021. Obecnie skupia się na karierze w walkach na gołe pięści, które toczy dla organizacji BKFC. W swojej kolejnej walce zmierzy się z zawodnikiem Konfrontacji Sztuk Walki – Toddem Duffeem. Do tej walki ma dojść już 2 grudnia.

Big Ben rozmawiając o potencjalnej walce z Ngannou uważa jednocześnie, że Kameruńczyk po sukcesie w boskie, będzie chciał zostać w tym sporcie. Niewątpliwie duże w tym zasługa pamiętnej walki z Tysonem Furym. Poza tym mówi się o walce rewanżowej tych dwóch zawodników, więc wygląda na to, że Kameruńczyk będzie się trzymał z dala od MMA.

Czytaj również:  Arkadiusz Wrzosek ujawnia kulisy odejścia trenera Szyszki, z Uniq Fight Club!