Były zawodnik MMA zaatakowany nożem w Miami!

Do dramatycznej sytuacji doszło w Miami, gdzie zawodnik mieszanych sztuk walki został zaatakowany nożem pod swoim domem. Napastnik jednak szybko pożałował swojego zachowania!

Sprawę napaści na zawodnika mieszanych sztuk walki nagłośniły amerykańskie media. Całe wydarzenie miało miejsce dzień po Halloween, czyli pierwszego listopada. Około godziny czwartej nad ranem czasu polskiego były zawodnik mieszanych sztuk walki Javier Baez został zaatakowany nożem, siedząc w samochodzie pod swoim domem. Napastnikiem był niejaki Omar Morrero, który najpierw zapukał w szybę auta Baeza, a kiedy ten wyszedł z niego, rzucił się na niego z nożem. Z pewnością szybko pożałował swojej decyzji o napaści, ponieważ były zawodnik mieszanych sztuk walki szybko obalił go i zaczął dusić. Całe wydarzenie nagrały też kamery monitoringu.

Baez trzymał unieszkodliwionego napastnika do czasu przyjazdu miejscowej policji. Napastnikowi postawiono zarzut próby pobicia, ale ten nie przyznaje się do winy. Jeśli chodzi o poszkodowanego, to Baez ma 34 lata i w pojedynkach na zasadach mieszanych sztuk walki występował w latach 2011-2018. Jego rekord w zawodowym MMA wynosi 5-2-1. Poza tym ma czarny pas w jiu jitsu.

Czytaj również:  Jacek Murański dziękuje Robertowi Pasutowi!