Brendan Allen z ambitnym planem na 2024!

Brendan Allen po swoim kapitalnym występie przedstawił, jakie ma plany na 2024 rok. Okazuje się, że zawodnik pragnie zgarnąć mistrzostwo w przyszłym roku!

Amerykanin na gali UFC Vegas 82 zmierzył się z Paulem Craigiem, którego ostatecznie poddał duszeniem zza pleców. Tym samym zaliczył też kolejny udany występ w najlepszej lidze mieszanych sztuk walki na świecie. Trzeba przyznać, że to starcie oglądało się naprawdę dobrze. Brendan Allen dobrze wszedł w walkę, rzucając kilka ciosów i niskich kopnięć i choć Szkot nie dawał za wygraną, to i tak Amerykanin okazał się od niego lepszy.

Po zakończonym wydarzeniu odbyła się konferencja, w której Brendan Allen również wziął udział. Zawodnik zapytany przez dziennikarzy, z kim chciałby się teraz zmierzyć, dał jasno do zrozumienia, że nazwisko nie ma znaczenia. Liczy się dla niego to, by ewentualna wygrana zbliżyła go do starcia o pas mistrzowski kategorii średniej.

Allen dodał również, że do kolejnej walki planuje wrócić na jubileuszowym wydarzenie Ultimate Fighting Championship. Dokładniej mówiąc, chodzi o galę UFC 300, które odbędzie się już w 2024 roku. Tylko czy faktycznie zawodnik wywalczy mistrzowski pas w nowym roku? Jak sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

Czytaj również:  Artur Szpilka zażenowany postawą Denisa Załęckiego.