Brave CF 77: Bandel stracił pas!

Za nami co-main eventu gali Brave CF 77 w Bahrajnie. Niestety nasz reprezentant Marcin Bandel nie ma powodów do zadowolenia, ponieważ przegrał i stracił tytuł wagi półśredniej!

Marcin Bandel (22-8-1) swój debiut w organizacji Brave CF miał we wrześniu 2021 roku. Był on bardzo udany, ponieważ w niecałe dwie minuty poddał Magomeda Ayskhanova. Do mistrzowskiej szansy stanął na gali Brave CF 63, gdzie wówczas zmierzył się z faworyzowanym Ismailem Naurideva. Już w pierwszej odsłonie go poddał i tym samym zdobył tytuł kategorii półśredniej w organizacji Brave CF.

Teraz w  co-main evencie gali Brave CF 77 w Bahrajnie Polak stanął do pierwszej obrony tytułu, a jego przeciwnikiem był  Kamalem Magomedovem (11-0). Ciekawostką może być fakt, że zawodników próbowano już zestawić wcześniej. Pierwotnie do ich starcia miało dojść 19 czerwca tego roku, ale coś poszła nie tak. Teraz była druga próba, ale już udana.

Marcin Bandal początek walki miał dobry. Ciągle pracował niskimi kopnięciami. Kamal Magomedovem też pokazał się z dobrej strony, pracując prostymi oraz szukając okazji do trafienia mocnym sierpem. W dodatku Rosjanin trafiał mocnymi kolanami i w końcówce rundy posłał Polaka na deski. Gdy już doskoczył do niego i zadał parę ciosów, to było już po wszystkim. Michał Bandal przegrał!

Czytaj również:  Marcin Najman ponownie chce pojedynku z Tomaszem Adamkiem w MMA!