Boxdel wystąpi na gali FAME 20!

Docierają do nas informacje, że były włodarz organizacji FAME MMA weźmie udział w jubileuszowym wydarzeniu. Co wiemy o jego walce na FAME 20? Poniżej garść najważniejszych informacji!

O występie Michała „Boxdela” Barona na jubileuszowej gali FAME 20 mówiło się już od pewnego czasu. Jednak wielu w te doniesienia nie wierzyło, zwłaszcza że wcześniej został medialnie wykluczony ze struktury tej organizacji po udziale w aferze Pandora Gate. Teraz jednak wszystko zostało potwierdzone przez samego zainteresowanego, który ogłosił swój powrót do klatki w programie Aferki.

Przypomnijmy, że gala FAME 20  została zaplanowana na 10 lutego 2024 roku. Jedną z walk tego wydarzenia jest zestawienie youtubera i streamera Łukasza “Tuszola” Tuszyńskiego z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej Jakubem Koseckim. Dużo mówi się również o tym, że na FAME MMA będziemy mogli zobaczyć występy Tomasza Adamka, czy Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Michał Baron ma za sobą udany występ na gali Bita Śmietanka 2, ponieważ przed czasem pokonał popularnego streamera Xayoo. Wydarzenie odbyło się w miniony weekend. A co sądzicie o jego ewentualnym występie na gali FAME 20? Myślicie, że faktycznie znajdzie się miejsce dla Boxdela w rozpisce wydarzenia?

Czytaj również:  Czy Ngannou zmierzy się z byłym mistrzem wagi ciężkiej?