Boxdel wraca do walk! Zobaczymy go na gali Bita Śmietanka 2!

Spodziewaliście się tego? Michał „Boxdel” Baron wraca do walk! Weźmie udział w gali Bita Śmietanka 2! Z kim się zmierzy i co wiemy o tym wydarzeniu?

Michał „Boxdel” Baron ostatnio był zamieszany w bardzo głośną aferę i wycofał się z walk w klatce. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Okazuje się bowiem, że włodarz FAME MMA wraca do klatki i jego starcie będzie można obejrzeć na gali Bita Śmietana 2.

Michał Baron o swojej walce poinformował za pośrednictwem Instagrama. Odbędzie się ona 16 grudnia 2023 roku, a włodarz FAME skrzyżuje rękawice z popularnym streamerem, Marcinem „Xayoo” Majkute. Ich walka ma się odbyć na zasadach bokserskich.

W ramach wyjaśnienia Bita Śmietana to wydarzenie organizowane przez Xayoo. To gala freak-fight, choć różni się od tych tradycyjnych, ponieważ jest z dużą dawką humoru. Zatem bardziej przypomina sparring niż prawdziwe starcie. Za to zapewnia dużo dobrej zabawy zawodnikom, jak i widzom. Pierwsza gala Bita Śmietana odbyła się w sierpniu tego roku. Jej przebieg śledziło sporo osób. Podejrzewa się, że kolejna edycja też może wzbudzić spore zainteresowanie, zwłaszcza że Bita Śmietana 2 będzie dostępna całkowicie za darmo na Twitchu i YouTubie.

Czytaj również:  Kamil Stoch nie dla organizacji freakowych!