Boxdel odsunięty od federacji FAME!

Czarne chmury nad jednym z włodarzy FAME MMA. Po publikacji, której dokonał wczoraj Sylwester Wardgęga na kanale YouTube o nazwie „WATAHA”, doszło do sytuacji, w której FAME MMA zmuszone było wydawać oświadczenie. W nim dowiadujemy się, że na dzień dzisiejszy, Boxdel został odsunięty od federacji FAME. Wszystko po to, aby marka mogła odciąć się i chronić od konsekwencji materiału, w którym został wymieniony właśnie jeden z włodarzy FAME.

Sytuacja jest bardzo skomplikowana i rozwojowa, ponieważ materiał YouTube, pod tytułem „MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE (Boxdel, Dubiel, Fagata)”, zebrał w ciągu niecałych 24 godzin, aż 2,8 miliona wyświetleń.

Sam materiał nakreśla problem pedofilli w Internecie, a dokładniej w gronie osób sławnych, zwanych potocznie influencerami. Jak wynika z materiału, największe gwiazdy Internetu, przez lata korzystały ze swojej pozycji, rozmawiając z nieletnimi dziewczynkami, poruszając także i kwestie zbliżeń.

Jak podaje sam autor materiału, są to wyniki wielotygodniowego śledztwa, które było przeprowadzone we współpracy z innym YouTuberem, Konopskim. Wszystkie zebrane materiały, zostały przekazane służbom, które już zapewne działają, w celu wyjaśnienia wszystkich spraw, które zostały zawarte w materiale.

W materiale opublikowanym przez Sylwestra Wardęgę, znalazł się także krótki rozdział, poświęcony Boxdelowi, który był do wczoraj jednym z oficjalnych współudziałowców, marki FAME. W materiale znalazły się także dowody, które wskazują na ten moment, minimalnie na rzeczy, które są niemoralne, a które mogą zostać rozwinięte o kolejne wątki, które wejdą już na drogę prawną.

Skutkiem tego, Krzysztof Rozpara, jako jeden z udziałowców FAME, wystosował komunikat, w którym FAME przekazuje, iż Boxdel został odsunięty od spółki, działając na jej niekorzyść.

Film, który jest tak bardzo kontrowersyjny, znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot zgłasza dyspozycję do walki w UFC!