Boxdel coraz bardziej rozważa walkę z Najmanem!

Walka Boxdel – Najman z pewnością rozpala wyobraźnię wielu fanów sportów uderzanych, którzy chcieliby zobaczyć właśnie taki freak fight. Oczekiwania rosną, natomiast sam Boxdel do tej pory wydawał się nieugięty, jeśli chodzi o postać Marcina Najmana. Dziś jednak wydaje się, że sprawa zaczyna się nieco zmieniać, ponieważ jak powiedział sam Boxdel w ostatnim wywiadzie udzielonym dla Mateusza Kaniowskiego, oferty zaczynają się robić coraz poważniejsze.

Nie ma wątpliwi ości co do tego, że obaj zawodnicy mogliby zrobić wielkie show. Już sama walka Boxdela z Jóźwiakiem odbiła się wielkim echem i była jedną z głośniejszych, jeśli chodzi o początek 2023 roku we freak fightach. Wie o tym sam Marcin Najman, który prowokuje po dzień dzisiejszy Boxdela w swoich mediach społecznościowych. Zapewne wszystko po to, aby ten uległ i stoczył z nim walkę.

Walka obu skonfliktowanych zawodników byłaby bez wątpienia dużym wydarzeniem, ponieważ obaj mogą dać show nie tylko w klatce, lecz także i podczas swoich dyskusji. Boxdel jest osobą bardzo nerwową i porywczą, dlatego widzowie z pewnością liczą na wielki show, ze strony zawodnika i włodarza FAME. Problemem jest jednak to, że samo FAME takiej walki nie zrobi. Skorzystać mogą jednak na tym takie federacje, jak chociażby High League.

Sam Boxdel przyznaje, że kolejne oferty opiewają na coraz to większe sumy, co skłania go do tego, aby pomyśleć o takiej walce bardziej poważnie. Bardzo możliwe, że tylko kwestią czasu jest to, kiedy taki pojedynek dojdzie do finalizacji.

Poniżej cały wywiad u Kaniowskiego:

Czytaj również:  Jake Paul wypowiedział się po porażce z Tommym Furym!