Boxdel apeluje do Fabijańskiego, by oddał część kasy za walkę na FAME!

Podobno za walkę na ostatniej gali organizowanej przez FAME MMA Sebastian Fabijański zgarną ogromną kasę. W sieci zawrzało, a Boxdel apeluje nawet, by znany aktor oddał część kasy koledze!

Przypomnijmy, że Sebastian Fabijański wystąpił w walce wieczoru gali FAME: Reborn 2 vs 2. Odbyła się w minioną sobotę w Atlas Arenie w Łodzi. Popularny aktor był w parze z Tomaszem Olejnikiem, a ich rywalami byli Sylwester Wardęga i Wojciech Gola. Walka zapowiadała się bardzo ciekawie, ale tylko z początku. Gdy już do niej doszło, to została przerwana po zaledwie kilkunastu sekundach, gdy Sebastian Fabijański otrzymał nielegalny cios od Sylwestra Wardęgi. Po interwencji lekarskiej aktor zrezygnował z dalszej walki. Z kolei Wardęgę zdyskwalifikowano. W klatce zostało zatem dwóch zawodników, Tomasz Olejnik i Wojciech Gola. Zwycięstwo odnotował współwłaściciel federacji FAME MMA, czyli Wojciech Gola.

Kontrowersje jednak wzbudził sam fakt, że Sebastian Fabijański za kilka sekund walki zgarnął naprawdę dużą kwotę. Według informacji z sieci ma to być nawet pięćset tysięcy złotych. Inną, zdecydowanie wyższą kwotę podaje rywal Fabijańskiego – raper Filipek. Ten stwierdził, że wynagrodzenie popularnego aktora to nawet siedemset tysięcy złotych.

Po gali głos w całej sprawie zabrał Boxdel, czyli człowiek związany z FAME MMA. Wystosował on apel do Sebastiana Fabijańskiego w mediach społecznościowych, by ten przekazał część swojego wynagrodzenia koledze z pary, czyli Tomaszowi Olejnikowi, ponieważ uratował main event gali FAME: Reborn. Myślicie, że aktor faktycznie to zrobi? Czy popieracie apel Boxdela?

Poniżej film Boxdela do Fabijańskiego:

@misza.shoty Nie spodobala mu sie walka Sebka😳 #boxdel #baxton #sebastianfabijański #famemma #famereborn #famemmareborn #dc #dlaciebie #spina ♬ dźwięk oryginalny – 𝕸𝕴𝕾𝖅𝕬 𝕾𝕳𝕺𝕿𝖄
Czytaj również:  Sylwester Wardęga i Fabijański zawalczą na FAME MMA?