Borys Mańkowski pokazał bójkę Costy z kibicem na UFC 294!

Borys Mańkowski umieścił w sieci vlog z pobytu w Arabii Saudyjskiej. Niby nic w tym specjalnego, ale Diabeł Tasmański wziął udział w gali UFC 294: Makhachev vs Volkanovski 2, a tam doszło do niezbyt przyjemnego incydentu  zawodnika Ultimate Fighting Championship z kibicem!

Paulo Costa, bo to właśnie o nim mowa, miał wystąpić w gali organizowanej przez Ultimate Fighting Championship. Jego przeciwnikiem miał być Khamaztem Chimaevem. Jednak z powodu kłopotów zdrowotnych Costa musiał wycofać się ze swojej walki, a w jego miejsce wszedł Kamaru Usman. Chociaż Paulo Costa nie walczył, to wziął udział w wydarzeniu. Nie został jednak dobrze przywitany przez fanów w Abu Dhabi, a wszystko zarejestrował właśnie Borys Mańkowski!

Zawodnik Konfrontacji Sztuk Walki był obecny w Abu Dhabi, gdzie był częścią drużyny Mateusza Gamrota. Ten z kolei stanowił zastępstwo dla walki wieczoru całego wydarzenia i jeśli wystąpiły jakieś kłopoty u zawodników z main eventu, miał wejść do klatki i walczyć o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC. Mateusz Gamrot ostatecznie do klatki nie wszedł, ale oglądał wydarzenia z całej gali UFC 294. Jednym z ciekawszych z pewnością była bójka Paulo Costy z kibicem. Starcie odbyło się tuż obok niego i Borysa Mańkowskiego, a całe zajście nagrali i pokazali. Costa raczej z tego powodu nie był zbyt zadowolony, bo wdawanie się w bójki z kibicami może nadszarpnąć jego wizerunek!

Czytaj również:  Poznaliśmy przeciwnika Borysa Mańkowskiego na XTB KSW 78?