Bobby Green zabiera głos po przegranej z Jalinem Turnerem!

Bobby Green

Bobby Green przerywa ciszę medialną na temat porażki z  Jalinem Turnerem, której doznał podczas ostatniego wydarzenia organizowanego przez Ultimate Fighting Championship w Austin.

Bobby Green wziął udział w drugiej najważniejszej walce wieczoru gali UFC on ESPN 52, gdzie zmierzył się z wchodzącym na zastępstwo Jalinem Turnerem. Raczej nie takiego zakończenia się jednak spodziewał, ponieważ został brutalnie znokautowany jeszcze w pierwszej odsłonie walki. Trzeba przyznać, że 37-latek bardzo słabo wypadł na tle dużo młodszego przeciwnika. W dodatku jego przegrana sprawiła, że stracił serię dwóch zwycięstw z rzędu.

Jednak sromotna porażka nie sprawiła, że Green będzie chował głowę w piasek. Zawodnik w końcu przerwał ciszę medialną i skomentował ostatnie wydarzenia. Z tego, co powiedział, nie zamierza się poddawać i akceptuje to, że raz się coś wygrywa, a raz przegrywa. Zaznaczył też, że jego miejsce jest w Ultimate Fighting Championship, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne występy.

Czytaj również:  Pierwsza gala Hybrid MMA coraz bliżej!