Błachowicz mocno wymienia zdania z Jamahalem Hillem!

Zawrzało na Twitterze, albowiem doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Janem Błachowiczem, a mistrzem wagi półciężkiej, czyli Jamahalem Hillem. Chodzi oczywiście o ich potencjalną walkę. Jan Błachowicz próbuje przekonać do niej aktualnego mistrza, jednak ten, nie jest na ten moment zainteresowany taką opcją. Padają jednak coraz to mocniejsze słowa, co może zmienić obraz sytuacji, za jakiś czas!

Motorem napędowym obu zawodników stała się ostatnia gala UFC 287, po której Jan Błachowicz przyznał, że chciałby stoczyć rewanżową walkę z Israelem Adesanyą. Co więcej, Jan Błachowicz za pomocą swoich social mediów zasugerował, że byłaby to potencjalnie walka o pas wagi średniej.

Jak widać, jego wpis bardzo szybko dotarł do Jamahala Hilla, który na samym początku, po prostu wyśmiał słowa polskiego zawodnika.

Jan Błachowicz nie pozostał dłużny i od razu odpisał, żeby Jamahal Hill stanął z nim do walki, bądź po prostu nie wtrącał się w temat. Jamahal Hill, w bardzo podobny sposób co do pierwszego wpisu, wyśmiał naszego zawodnika twierdząc że nie wie, o czym ten pisze.

Z kolei Jan Błachowicz odpowiedział mu, że Jamahal nie należy do najmądrzejszych, dlatego mógł nie zrozumieć. Dodał, aby ten przystąpił do walki z nim, albo nie odzywał się w temacie.

Czytaj również:  Michał Oleksiejczuk z kolejnym rywalem w UFC!