Bitwa o Radom już w najbliższą sobotę!

Fani Polskiego MMA zacierają ręcę na ten weekend. Wszystko przez KSW 88, a właściwie walkę wieczoru, która została dumnie nazwana „Bitwą o Radom”. Wszystko dlatego, że w walce wieczoru zamelduje się dwóch zawodników z Radomia, których dzieli jedno pokolenie. Daniel Rutkowski postanowi dać lekcję młodszemu od siebie, Patrykowi Kaczmarczykowi. Jednak czy nie nastąpi zmiana pokolenia? Postanowiliśmy sprawdzić, który z nich ma faktycznie większe szanse na wygraną!

Patrząc na rekordy obu zawodników, można by było stwierdzić, że są one dość podobne. Daniel Rutkowski jest oczywiście bardziej doświadczony, ponieważ stoczył on 16 walk, przy czym Patryk Kaczmarczyk zaledwie 10. Jednak obaj mają podobne statystyki, ponieważ Daniel Rutkowski przegrywał zaledwie 3 razy, natomiast mniej doświadczony Kaczmarczyk, zaledwie dwa razy.

Patryk Kaczmarczyk może jednak pochwalić się nieco lepszymi warunkami fizycznymi. Zawodnik mierzy bowiem 172.72 CM, przy 167.64 CM, które mierzy jego oponent. Skutkiem tego, będzie on miał przewagę centymetrów i zasięgu rąk, co może pozwolić mu na walkę dystansową.

Z kolei patrząc na zawodników z jakimi mierzył się Daniel Rutkowski i przypominając sobie ostatnie KSW Colosseum 2, podczas którego Daniel Rutkowski pokonał Adama Soldaev’a, możemy stwierdzić, iż ten walczył z nieco lepszymi zawodnikami od Patryka Kaczmarczyka i może to również przesądzić w walce obu zawodników.

Poniżej trailer ich pojedynku:

Czytaj również:  Czy Anderson Silva zanurkował w walce z Jake’m Paulem? Sprawdziliśmy to na video!