Benoit Saint-Denis chce walki z Mateuszem Gamrotem

Benoit Saint-Denis to wschodząca gwiazda wagi lekkiej Ultimate Fighting Championship. Francuz świeżo po walce na gali UFC 295 snuje plany o kolejnych starciach i jako potencjalnego rywala wskazuje właśnie Mateusza Gamrota. Jakie są szanse na to starcie? Odpowiadamy!

W miniony weekend Saint-Denis wziął udział w kolejnym wydarzeniu organizowanym przez Ultimate Fighting Championship. Na gali UFC 295 w Madison Square Garden w Nowym Jorku zmierzył się z Mattem Frevol, którego znokautował wysokim kopnięciem już w pierwszej odsłonie spotkania. Ich walka była jedną z atrakcji karty głównej gali UFC. Dzięki tej wygranej Saint-Denis zanotował piątą wygraną z rzędu i notuje rekord 5-1.

Trzeba przyznać, że walka Francuza była na wysokim poziomie i oglądało się ją bardzo dobrze. Na pewno nie przeszło też to uwadze UFC, ponieważ Saint-Denis walczy bardzo efektownie. Francuz podczas spotkania z mediami już po gali UFC 295 przyznał, że będzie walczył z każdym, kogo przed nim postawi organizacja. Jednak jego marzeniem jest walka wieczoru na UFC we Francji z Dustinem Poirierem czy Mateuszem Gamrotem.

Czy są szanse na to, by doczekać się takiego zestawienia? Póki co nic nam na ten nie wiadomo, ale organizacja UFC na pewno weźmie pod uwagę jego oczekiwania, zwłaszcza że Benoit Saint-Denis to naprawdę wschodząca gwiazda mieszanych sztuk walki.

Czytaj również:  Kamil Stoch nie dla organizacji freakowych!