Beneil Dariush zabrał głos po przegranej walce z Tsarukyanem!

W końcu się doczekaliśmy! Beneil Dariush przerwał medialną ciszę i zabrał głos po przegranej z Armanem Tsarukyanem!

Od wspomnianej walki minęło już trochę czasu, bo gala UFC  Fight Night w Austin odbyła się 2 grudnia 2023 roku. Wówczas Arman Tsarukyana znakautował Beneila Dariusha w zaledwie sześćdziesiąt cztery sekundy. Zatem od tego wydarzenia minęło już trochę czasu, a w mediach społecznościowych zawodnika była cisza. Wielu kibiców się zastanawiało z pewnością, co dzieje się z Beneilem Dariushem.

Zawodnik w końcu przerwał medialną ciszę i udzielił obszernego wywiadu na kanale Submission Radio. Odniósł się w nim do swojej ostatniej walki oraz planów na przyszłość. Jak wspomniał, jego celem jest być najlepszym i dąży do tego, by takim być. Nie chce być zawodnikiem z pierwszej dziesiątki rankingu, lecz najlepszym na świecie. Zamierza sobie wszystko poukładać i wtedy stwierdzi, czy walczyć dalej, czy skończyć.

Nie zabrakło też wzmianki o tym, z kim zawodnik chciałby zmierzyć w kolejnym starciu.  Beneil wskazał Benoita Saint-Denisa (13-1) . Ten zawodnik idzie jak burza, pokonując kolejno swoich rywali. Czy faktycznie Beneil Dariush miałby z nim szanse? Jak myślicie?

Czytaj również:  Dana White o swoim błędzie, wobec UFC!