Belal Muhammad backupem dla walki Edwards vs Covington na UFC 296!

Belal Muhammad

To już pewne! Podano nazwisko zawodnika, który będzie backupem dla walki Edwards vs Covington. Stawką tego starcia jest pas mistrzowski dywizji półśredniej, a sama walka odbędzie się na gali UFC 296.  O kim zatem mowa?

Przypomnijmy, że gala UFC odbędzie się już w ten weekend w Las Vegas. W walce wieczoru toczyć się będzie bój o pas mistrzowski pomiędzy Edwardsem a Covingtonem. Federacja Ultimate Fighting Championship zawsze stara się jak najlepiej przygotować do tego typu wydarzeń, zwłaszcza do tego, żeby najważniejsze walki zostały stoczone. Dlatego nie ma żadnego zaskoczenia wiadomością, że został wybrany backup dla jednej z ważniejszych walk UFC 296. Ten zawodnik będzie rezerwowym, który w razie ewentualnych kłopotów zdrowotnych u jednego z zawodników main eventu, czy nawet kontuzji, wskoczy do walki wieczoru.

Zawodnikiem stanowiącym wsparcie dla Ultimate Fighting Championship będzie Belal Muhammad. Amerykanin w swojej ostatniej walce zmierzył się z Gilbertem Burnsem, którego zdominował i zapewnił sobie miejsce pierwszego pretendenta do następnego starcia o pas mistrzowski wagi półśredniej. Ciekawostką może być również fakt, że Belal Muhammad walczył już z aktualnym mistrzem wagi półśredniej. Jego starcie z Leonem Edwardsem odbyło się w 2021 roku, ale zakończyło się przedwcześnie po włożeniu palca w oko Anglika. Po tym Edwards nie był w stanie kontynuować swojej walki.

Czytaj również:  Pudzianowski już trenuje w WCA!