Bartosz Szewczyk weźmie udział w gali w Abu Dhabi!

Bartosz Szewczyk to zawodnik, który wszystkie swoje zawodowe pojedynki stoczył w organizacji FEN. Teraz okazuje się, że mogą nastąpić pewne zmiany, ponieważ po raz pierwszy spróbuje swych sił w zagranicznej organizacji i wystąpi podczas gali w Abu Dhabi! Co dokładnie wiadomo na ten temat? Odpowiadamy!

Organizacja UAE Warriors poinformowała o zestawieniu zawodników, którzy wezmą udział w najnowszej gali. Jak się okazuje podczas gali UAE Warriors 45 zobaczymy właśnie naszego rodaka, Bartosza Szewczyka. Zmierzy się on z Białorusinem Artemem Zemlyakovem. Polak również potwierdził ten pojedynek na swoim profilu na Instagramie. I wziął udział w ceremonii ważenia, na której wypełnił limit kategorii półciężkiej.

Warto przypomnieć, że Bartosza Szewczyka ma na swoim koncie walki z różnymi wynikami. W ostatnich trzech starciach raz przegrał, wywalczył też remis i raz odnotował zwycięstwo. Przed nim pierwszy pojedynek poza organizacją FEN, na której galach walczył dziewięciokrotnie. Jego przeciwnik, Art Zemlyakov zanotował zawodowy debiut w sierpniu 2020 roku i w ciągu półtora roku stoczył aż pięć zawodowych walk. Cztery z nich Białorusin odnotował sukcesem, raz tylko zremisował. Zawodnik później zrobił sobie dłuższą przerwę, lecz po 22 miesiącach wraca do klatki i zmierzy się właśnie z Polakiem.

Czytaj również:  Znamy przeciwnika Pashy!