Bartosz Szewczyk odnotował zwycięstwo w Abu Dhabi!

Fanów Bartosza Szewczyka z pewnością ucieszy fakt, że nasz reprezentant odnotował ważne zwycięstwo w zawodowej karierze. Polak pierwszy raz odbył walkę poza granicami ojczyzny i to z bardzo dobrym wynikiem, ponieważ odnotował zwycięstwo!

Bartosz Szewczyk (7-2-1) idzie jak burza, bo to starcie było jego czwartym w 2023 roku. Zawodnik może nie miał dobrego początku roku, ponieważ zaczął od przegranej splitem z Marcinem Łazarzem, który jest aktualnym championem FEN. Jednak już na 46 edycji odnotował remis z Łukaszem Klingerem, zaś w wakacje pokazał się z bardzo efektownej strony, nokautując pod koniec pierwszej rundy bardziej doświadczonego zawodnika, Edersona Cristiana Macedo.

Jego czwarta walka, to właśnie ta na gali UAE Warriors 45 w Abu Dhabi, gdzie zmierzył się z reprezentantem Białorusi – Artem Zemlyakova (4-1-1). Ciekawostką może być fakt, że to pierwsza walka Szewczyka poza granicami kraju, ale poradził sobie świetnie, ponieważ Polak w drugiej odsłonie zastopował rywala i tym sposobem odnotował zwycięstwo przed czasem.

Tak dobra passa sprawia, że Bartosz Szewczyk jest coraz bliżej mistrzowskiej szansy w Fight Exclusive Night. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie też do jego rewanżowego spotkania z Łukaszem Klingerem i Szewczyk będzie miał okazję zmazać wrażenie z wyniku ich pierwszego starcia. Czy tak faktycznie będzie? Nie pozostaje nam nic innego, jak śledzić dalsze informacje o karierze Szewczyka!

Czytaj również:  KSW 79 potwierdzone w Czechach!