Bartosz Leśko chce zweryfikować rywala podczas walki na XTB KSW 88!

Patrząc na rozpiskę walk na gali XTB KSW 88 w Radomiu bardzo ciekawie zapowiada się starcie Bartosza Leśko z Piotrem Kuberskim. Leśko przed tą walką zapewnia, że będzie chciał poważnie zweryfikować swojego rywala, który jest byłym mistrzem organizacji FEN.

Starcie Bartosza Leśko z Piotrem Kuberskim to jedna z najważniejszych walk wydarzenia organizowanego przez Konfrontację Sztuk Walki. Gala XTB KSW 88 odbędzie się już w najbliższy weekend, bo 11 listopada w Radomiu. Na oficjalnej stronie federacji KSW, Bartosz Leśko zapewniał, że będzie poważnym weryfikatorem umiejętności Kuberskiego. Warto zauważyć, że Piotr Kuberski będzie debiutował podczas walki w Radomiu dla Konfrontacji Sztuk Walki. To jednak nie oznacza, że wcześnie nie zdążył nabrać żadnych umiejętności. Kuberski to w końcu były mistrz organizacji FEN, więc ma czym się pochwalić.

Bartoś Leśko wspomniał, że szanuje swojego rywala jako sportowca. Jest twardy, mocno bijący i wszystkie ostatnie walki kończył przez nokauty. Mimo wszystko zapewnia też, że wie, jak poradzić sobie z silnym przeciwnikiem. Leśko wspomniał też o swoich celach sportowych i o tym, że zamierza walczyć o pas mistrzowski wagi średniej KSW. Czy osiągnie swoje cele? Czas pokaże! Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak śledzić jego karierę w mieszanych sztukach walki!

Czytaj również:  Krystian Bielski z nowym rywalem na gali XTB KSW 88