Artur Szpilka zażenowany postawą Denisa Załęckiego.

Artur Szpilka postanowił skomentować ostatnią walkę Denisa Załęckiego, który został zdyskwalifikowany przez sędziego, finalnie przez niezdolność do walki. Sama walka była niezwykle kuriozalna, ponieważ Denis Załęcki w swoim stylu ruszył z Szarżą na Pawła Tyburskiego. Kiedy jednak zobaczył, że jego ciosy nie robią wrażenia na przeciwniku, postanowił szybko zmienić swój kurs i zaczął nielegalnie okopywać swojego przeciwnika. Finalnie Denis pokazał, że jego kontuzja nogi się odnowiła i sędzia musiał przerwać walkę.

Trzeba przyznać, że sama sytuacja mająca miejsce w oktagonie, była niezwykle kuriozalna. Już teraz znamy kilka komentarzy osób ze środowiska mieszanych sztuk walk, które bardzo mocno komentują sytuację związaną z Denisem Załęckim. Co więcej, zawodnik musi liczyć się z tym, że fala krytyki będzie spływać na niego jeszcze w ciągu całego tygodnia.

O komentarz postanowił pokusić się między innymi Artur Szpilka, który nie zamierzał komentować tego pojedynku, jednak wyraził bardzo proste emocje, które są dla wszystkich zrozumiałe. Były już zawodnik High League dał do zrozumienia, że jest zażenowany postawą Denisa Załęckiego w oktagonie. Warto przypomnieć, że jeszcze w ostatnich wywiadach Denisa Załęckiego mogliśmy usłyszeć, że zamierza on mieć rewanż z Arturem Szpilką, jeśli nie na zasadach sportowych, to na ulicy, bez sędziego. Artur Szpilka wydaje się jednak nie przejmować tym i nie brać wypowiedzi Denisa Załęckiego na poważnie. Tym bardziej, gdy ten w tak słaby sposób przegrywa swoją walkę.

Poniżej film:

Czytaj również:  Don Kasjo gotów zawalczyć z Denisem Załęckim!