Artur Szpilka zapytany o kolejnego przeciwnika w KSW!

Artur Szpilka

Artur Szpilka jest świeżo po walce z Mariuszem Pudzianowskim. Nie przeszkadza to jednak jemu w tym, aby myśleć już o kolejnych przygotowaniach. Sam zawodnik KSW myśli o powrocie do klatki jeszcze w tym roku, najlepiej pod koniec 2023 roku. Z kim KSW może zestawić Artura Szpilkę? Sprawdźmy to!

Sobotnia wygrana z 6 w rankingu kategorii ciężkiej, Mariuszem Pudzianowskim jest z pewnością drogą do tego, aby Artur Szpilka mógł się piąć w rankingu. Warto jednak pamiętać, że ma on niedokończony pojedynek z Arkadiuszem Wrzoskiem, do którego KSW może chcieć doprowadzić, aby sprawdzić potencjał obu zawodników. Na samym początku to Arkadiusz Wrzosek mógł być uważany za faworyta tego pojedynku, jednakże po ostatnim weekendzie, ten stan rzeczy może się zmienić.

Wśród potencjalnych przeciwników Artura Szpilki znajdziemy takie nazwiska jak Daniel Omielańczuk, Michał Kita, MIchal Martinek, czy Ricardo Prasel. Ten ostatni wydaje się być ciekawym rozwiązaniem, ponieważ jest to dość świeży nabytek w KSW, który także dynamicznie rozwija się. Niemniej jednak, KSW może próbować sił z Arturem Szpilką idąc kolejnymi zawodnikami, który są w rankingu KSW w kategorii ciężkiej.

Sam Artur Szpilka przyznał jednak, że w grę nie wchodzi Phil De Fries, który jest aktualnym Championem kategorii ciężkiej KSW. Niemniej jednak, zawodnik KSW dodał, że ktokolwiek zostanie mu podstawiony do walki, spróbuje z nim swoich sił.

Czytaj również:  Martin Lewandowski o tym, kto był przymierzany do walki z Mamedem!