Artur Szpilka wrócił do zdrowia i już zaczepia Pudziana!

Walka Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim jest w kalendarzu KSW na 2023 rok. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak, kiedy Artur powróci do zdrowia. Sam zainteresowany postanowił opowiedzieć o swoim powrocie i od razu, zaczepić Mariusza Pudzianowskiego, przed ich pojedynkiem. Wydaje się więc, że wchodzimy powoli w medialne uruchamianie maszyny, jaką jest walka Szpilka – Pudzianowski!

Artur Szpilka postanowił podzielić się radosną nowiną, za pomocą swoich mediów społecznościowych. Zawodnik KSW napisał na swoich mediach, że od marca zaczyna już treningi MMA z pełnym obciążeniem. Nie oznacza to nic innego, niż przygotowania do walki z Mariuszem Pudzianowskim.

Oznacza to, że federacja KSW może już poważnie myśleć nad terminem wielkiego medialnego wydarzenia, jakim byłaby walka Mariusza Pudzianowskiego, z Arturem Szpilką. Bardzo możliwe, że będziemy świadkami tej walki w okresie letnim, kiedy to KSW będzie chciało wykorzystać maksymalne swoje zasięgi. W ostateczności, walka mogłaby zakończyć 2023, jako największy event.

Jednak przyjdzie nam poczekać chwilę, na ogłoszenie dokładnego terminu tej walki, przez samą federację KSW.

Poniżej oficjalna wiadomość Artura Szpilki:Czytaj również:  Kolosalna kwota za walkę Mariusza Pudzianowskiego na XTB KSW 77!