Artur Szpilka o swoim kolejnym wyzwaniu w KSW!

Powrót Artura Szpilki do KSW jest jednym z bardziej gorących tematów, które rozpalają fanów MMA i KSW. Wiemy już, że Artur Szpilka powróci do KSW jeszcze w tym roku. Zapewne będzie to grudniowa gala, która jak co roku, ma być zwieńczeniem kolejnego roku działalności federacji KSW. Artur Szpilka i Martin Lewandowski wiedzą już, jaki będzie przeciwnik Szpilki. My natomiast, na dzień dzisiejszy, otrzymujemy zdawkowe informacje. Sprawdźcie sami!

Powrót Artura Szpilki jest oczekiwany, jednak na ten moment fani KSW bardziej zachodzą w głowę, kto będzie przeciwnikiem Artura. Wiemy już, że pod uwagę brano kilka nazwisk. Wśród nich jest zaległa walka z Arkadiuszem Wrzoskiem, a także pod uwagę brany był Errol Zimmerman. Jeśli chodzi o kibiców, Ci chętnie chcieliby zobaczyć walkę z Arkadiuszem Wrzoskiem.

W ostatnim wywiadzie Artura Szpilki, który udzielił go dla „To Jest Boks”, stwierdził on, że jego przeciwnik jest zdecydowanie większym wyzwaniem, od walki z Mariuszem Pudzianowskim.

Sam Artur Szpilka enigmatycznie opowiadał o tym zestawieniu, ponieważ dał do zrozumienia, że walka pod względem medialnym, będzie zdecydowanie mniejszego kalibru. Ma jednak nadrabiać pod względem sportowym, co stawia nas w stwierdzeniu, że może to być zawodnik, o bardzo dużych umiejętnościach i stażu. Trudno jednak na ten moment łączyć Artura Szpilkę z konkretnym nazwiskiem, ponieważ mamy zbyt mało informacji, na temat jego potencjalnego rywala.

Czytaj również:  Daniel Rutkowski zmierzy się Adamem Soldaevem na XTB KSW Colosseum 2!