Artur Szpilka na jednej sali z Mariuszem Pudzianowskim!

Po medialnej kampanii reklamowej jednego z największych pojedynków ostatnich lat, przychodzi czas na wspólne zdjęcie, szacunek i uśmiechy. Tak można nazwać bohaterów jednej z najgłośniejszych walk, do której dojdzie już za mniej niż miesiąc. Jak widać na zdjęciu, Artur Szpilka trenował w WCA wraz z Mariuszem Pudzianowskim!

Jeszcze do niedawna można było domyślać się, że Artur Szpilka wraz z Mariuszem Pudzianowskim zaczęli poróżniać się, w kwestiach sportowych. Nic jednak bardziej mylnego, o czym poinformował dziś Łukasz Jurkowski, czyli najbliższy znajomy obu zawodników KSW. Juras wrzucił zdjęcie, które jasno pokazuje, że między tymi zawodnikami nie ma złej krwi i ich walka będzie wyłącznie na czysto sportowym podłożu.

Sam Juras apeluje o to, aby zawodnicy dali wielkie show na PGE Narodowym, na którym sam miał okazję występować. Jednak niektórzy fani sportu zastanawiają się, czy wspólne obcowanie nie sprowadzi się do tego, że obaj zawodnicy będą walczyć asekuracyjnie, podczas swojego pojedynku? Walka z Jurasem pokazuje nam jednak, że przed wejściem do klatki, można zostawić dobry wizerunek i emocje po to, aby potem dać świetną walkę w klatce!

Czytaj również:  Oficjalny ranking zawodników po UFC 282 zaktualizowany!