Artur Szpilka mówi o zaangażowaniu Mariusza Pudzianowskiego w walce!

Każdy dzień przybliża nas do pojedynku między Arturem Szpilką a Mariuszem Pudzianowskim. Dlatego też, nie braknie wywiadów z zawodnikami, w których wymieniają oni mocne i słaby strony swoich przeciwników. W ostatnim wywiadzie dla RingPolska, Artur Szpilka został zapytany, czy Mariuszowi Pudzianowskiemu nie brak zaangażowania w walkach. Zobaczcie, co miał do powiedzenia na ten temat Artur Szpilka. Zapraszamy!

Nie od dziś wiadomo, że Artur Szpilka poczuł się zdecydowanie pewniej po ostatniej walce Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Teraz zaczęto analizować postawy obu zawodników, którzy zmierzą się już 3 czerwca, na PGE Arena.

Artur Szpilka został zapytany o to, jak się zachowuje, gdy dostaje. Jak powszechnie wiadomo, Artur Szpilka wielokrotnie opuszczał swoje ręce w takich sytuacjach, jednak gdy padał na deski to faktycznie, zawsze z nich wstawał.

Artur dodał, że każdy profesjonalista bijący się w ringu czy w klatce wstaje, aby odwrócić losy pojedynku, jednak w wypadku walki Pudzianowskiego, czegoś takiego nie było.

Sam Artur Szpilka zaznacza jednak, że ta walka będzie trudna dla obu stron, które mogą wykonać mocną pracę, która przełoży się na ostateczny wynik w klatce.

Czytaj również:  Mateusz Rębecki gotów na wystąpienie w Londynie!