Artur Szpilka jeszcze mocniej na temat Pudzianowskiego!

Artur Szpilka ewidentnie nie próżnuje w mediach społecznościowych. Ostatnimi czasy, kiedy powrócił do treningów, postanowił zacząć kampanię medialną, podgrzewając atmosferę, przed jego starciem z Mariuszem Pudzianowskim. O ile ostatnim razem słowa Artura Szpilki nie były jakieś bardzo mocne, o tyle teraz, mogą one „ruszyć” Pudziana.

Zawodnik KSW postanowił o wiele mocniej wypowiedzieć się na temat Mariusza Pudzianowskiego, w ostatnim wywiadzie, dla MMA Rocks. Temat szybko przeszedł na walkę Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim i Artur mógł wypowiedzieć się, na temat swojego rywala. Według niego, Michał Materla nadal wygrałby 9 na 10 pojedynków z Pudzianowskim.

Dodatkowo, Artur Szpilka wypowiedział się na temat samego Mariusza, twierdząc że ostatnia jego walka jasno pokazała, że Mariusz panikuje, kiedy walka nie toczy się po jego myśli. Pokazała to dobitnie sytuacja podczas walki z Mamedem, w której Mariusz Pudzianowski nie próbował zmienić przebiegu walki.

W opinii Artura Szpilki, tak duże pieniądze, które dostał Mariusz Pudzianowski powinny sprawić, że zawodnik podejmie próbę odwrócenia walki na swoją korzyść. Artur Szpilka jest także zdania, że z szacunku do samego siebie, Mariusz Pudzianowski powinien spróbować odwrócić się i walczyć dalej, ryzykując jednocześnie możliwość otrzymania ciosu. Jednak finalnie widzieliśmy panikę i klepanie.

Bardzo możliwe, że te słowa są wstępem do większych emocji, które będą póki co miały swój upust w mediach społecznościowych. Mariusz Pudzianowski może bowiem odnieść się do tak ostrych słów, na swój temat.

Czytaj również:  Mateusz Murański zawalczy z gwiazdą KSW!