Artur Szpilka chcę zmierzyć się z Pudzianowskim!

Artur Szpilka miał okazję oglądać galę XTB KSW 77 na żywo. Skutkiem tego, był zapraszany do masy wywiadów, które właśnie są publikowane w sieci. W jednym z nich dowiadujemy się, że Artur Szpilka chciałby zmierzyć się w nadchodzącej przyszłości z Mariuszem Pudzianowskim. Ponadto ogłosił, kiedy znowu będziemy widzieć go w klatce!

Na dzień dzisiejszy, Artur Szpilka poddaje się rehabilitacji, która nie jest jeszcze na ostatniej prostej. Zawodnik wykorzystuje jednak wolny czas po to, aby przyglądać się wszystkim wydarzeniom związanym z MMA, aby chłonąć wszystkie informacje, na jego temat.

Szpilka został zapytany o potencjalne miejsce, w którym może odbyć się jego rewanż z Arkadiuszem Wrzoskiem. Jak stwierdził sam zainteresowany, nie chciałby, aby była to Warszawa ani Szczecin, z kolei Arkadiusz Wrzosek z pewnością nie zgodzi się na Kraków w opinii Artura Szpilki. Skutkiem tego, na ten moment nie jest wiadomo kiedy i gdzie zawalczą obaj panowie.

Przy okazji main eventu, Artur Szpilka został zapytany, czy zawalczyłby z Mariuszem Pudzianowskim. Zawodnik bez wahania stwierdził, że jest otwarty na taką walkę. Skutkiem tego kto wie, może rok 2023 będzie zamykać właśnie takie zestawienie, które z pewnością znalazłoby wielu zainteresowanych odbiorców.

Z kolei data jego powrotu jest ustalana na maj albo czerwiec, 2023 roku, z uwagi na powrót do treningów, który już niedługo będzie miał swoje miejsce.

Czytaj również:  Michał Materla szczerze o zakończeniu swojej kariery