Artur Sowiński i Kamil Łebkowski zawalczą na CAVEMMA 2!

Podczas najbliższej gali CAVEMMA 2, która odbędzie się już 13 stycznia, 2023 roku dojdzie do bardzo ciekawego zestawienia. W klatce będziemy mogli obejrzeć walkę pomiędzy Arturem Sowińskim a Kamilem Łebkowskim. Walka z pewnością nie zawiedzie i będziemy świadkami bardzo ciekawego pojedynku, na wysokim poziomie. Sprawdźcie sami!

Warto dodać, że walka jest już ogłoszona oficjalnie, co potwierdza grafika, która widoczna jest poniżej. Obaj zawodnicy prezentują bardzo ciekawe style walk, co tylko podgrzewa wyobraźnię kibiców, przed tym starciem. Co więcej, oba zawodnicy wystąpią na specjalnych zasadach, nazwanych potocznie „CAVERULES”. Chodzi o zwiększenie brutalności samego pojedynku od tego, który przyświeca standardowym zasadom MMA. Czego więc możemy spodziewać się w tym pojedynku?

Podczas walki Sowiński – Łebkowski będziemy świadkami uderzeń głową i kolan, które możliwe są w każdej płaszczyźnie. Dodatkowo, do ich dyspozycji będą kopnięcia w parterze, a także head stompy i łokcie. Ma to jeszcze bardziej podgrzać apetyt na pojedynek choć trzeba przyznać, że obaj panowie prezentują bardzo mądry styl walki i szacunek do przeciwników, skutkiem czego nie musi dojść do wielu brutalnych akcji w tej walce. Co więcej, panowie mogą nieumyślnie powstrzymywać się, przez wyrobione już nawyki, przez lata pracy na zasadach MMA.

Oczywiście, w samych wywiadach panowie deklarują pełną gotowość i chęć wystąpienia w najbardziej efektownych formułach, które jednocześnie są najbardziej brutalnymi, w ich karierach. Artur Sowiński sam stwierdził, iż poszukuje nowych wyzwań a taka walka może być uznawana za kolejne wyzwanie w jego karierze.

Z kolei Kamil Łebkowski bardzo cieszy się na możliwość walki na brutalniejszych zasadach, które zostały mu zaoferowane. Jak stwierdził sam zawodnik, jest on stworzony do walki, więc jest gotowy na wszystkie formuły walk, nawet te najbardziej brutalne.

Czytaj również:  Mateusz Murański zawalczy dla nowej federacji?

Wydaje się więc, że szykuje się nam ciekawe widowisko.