Artur Gwóźdź z przesłaniem do FEN-u po gali XTB KSW 88!

Popularny w Polsce menadżer Artur Gwóźdź po gali XTB KSW 88 w Radomiu zwrócił się wprost do osób zarządzających Fight Exclusive Night. Jakie ma przesłanie do FEN-u i prominentów z tej organizacji?

Osoby, które na bieżąco śledzą newsy ze świata MMA mogą być nieco zdziwione pochwałą FEN-u z ust popularnego menadżera. Wszystko dlatego, że Artur Gwóźdź wcześniej wszedł w medialny konflikt z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem, który zarzucał menadżerowi, że niszczy kariery zawodnikom związanym właśnie z tą federacją. Jako przykład podano wygasający kontrakt Marcina Wójcika z FEN-em, który nie został przedłużony. Zawodnik za to związał się z Federacją Sztuk Walki i to dla tej organizacji wystąpił w miniony weekend. Warto wspomnieć, że Wójcik na gali XTB KSW 88 w Radomiu pokonał w Henrique Da Silvę. Innym zawodnikiem, który z FEN-u przeszedł do Konfrontacji Sztuk Walki jest Piotr Kuberski. “Qbear”. Były mistrz wagi średniej w drugiej odsłonie spotkania znokautował Bartosza Leśko w co-main evencie całego wydarzenia.

Wygrana tych dwóch zawodników podczas gali organizowanej przez polskiego giganta sprawiła, że Artur Gwóźdź w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl pochwalił publicznie organizację FEN, pomimo tego, że ma zadrę z Pawłem Jóźwiakiem. Według niego FEN ma dobrych zawodników i dobrze ich buduje, ale sugeruje też, że organizacja powinna w pewnym momencie schować ego i swoją złość i pozwolić zawodnikom na rozwój.

Czytaj również:  Norman Parke wraca do walk w Polsce!