Artur Bińkowski twarzą MMA VIP!

Według wczorajszej konferencji przed MMA VIP 5 ½, Artur Bińkowski stał się jednym z „pracowników” tej federacji. Mowa o udzieleniu własnego wizerunku tej federacji freak fightowej, która już w niedługim czasie, powróci na rynek w formie namacalnej. Wczorajszego wieczoru mogliśmy poznać kartę walk i zawodników, którzy zawalczą na najbliższej gali. Wśród nich był Artur Bińkowski, który podzielał rolę eksperta i komentatora na żywo tego, co działo się wokół.

Trzeba przyznać, że Artur Bińkowski zaczyna radzić sobie coraz lepiej. Po powrocie do Polski, „Orzeł Biały” zaczął być rozchwytywany pierw przez media. Rękę do niego wyciągnęła jednak federacja MMA VIP, która postanowiła mieć go w swoich szeregach. Sam Artur Bińkowski powiedział niejednokrotnie o tym, że nie zawalczy. Widzi jednak opcję na to, aby wystawić od siebie zawodnika i być w jego narożniku.

Dlaczego Artur Bińkowski przyjął zaproszenie od MMA VIP? Odpowiedź okazuje się bardzo prosta. Jak stwierdził sam zainteresowany, dostał po prostu zaproszenie, a następnie otrzymał kilka telefonów od osób, które zapewniły go, że atmosfera na wydarzeniu będzie trzymać odpowiedni poziom. Skutkiem tego, Artur Bińkowski zgodził się na to, aby udzielić swojego wizerunku federacji MMA VIP.

Konferencję z tego wydarzenia znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Mamed Khalidov zapowiedziany na XTB KSW Colosseum 2!