Artur Bińkowski opowiada o swoich trudach w Polsce!

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla Super Expressu, Artur Bińkowski przyznał, że jest aktualnie od kilku tygodni w naszym kraju i jest osobą bezdomną. Wszystko przez problemy z dostępem do swojego konta, wynikające z braku ważności karty debetowej, a także tym, że załatwienie kolejnej karty przez konsul Kanadyjski, jest dużym problemem.

Pomimo tego, że Artur Bińkowski już od wielu lat nie ma nic wspólnego z prawdziwym boksem, jest nadal zasłużonym pięściarzem, w naszym kraju. Jego bogata historia pojedynków, a także sama historia dokonań w ringu, jest całkiem długa i obfita. Dziś jednak, Artur Bińkowski musi mierzyć się z zupełnie nowymi realiami, jakimi jest bezdomność w Polsce.

Zapalony patriota i dumny Polak, przemierza codziennie ulice Warszawy, rozmawiając z różnymi ludźmi. Wiele osób rozpoznaje naszego byłego Olimpijczyka i chętnie udziela mu pomocy, a także zaprasza go w różne miejsca. Sam Artur Bińkowski mówi, że nie potrzebuje żadnej pomocy i nie stara się korzystać z różnych zaproszeń, które są mu oferowane. Według niego, bezdomność w Polsce jest także dużym problemem, ponieważ sam ma z nią na co dzień do czynienia i widzi, jak wiele osób jest w potrzebie.

Pomimo perturbacji losowych, Artur Bińkowski pozostaje jednak pozytywny i liczy na to, że jego problemy związane z zagraniczną bankowością, rozwiążą się w najbliższym czasie. Byłemu Olimpijczykowi pozostaje życzyć więc wszystkiego dobrego i jak najszybszego powrotu do stabilności materialnej.

Poniżej cały wywiad Super Expressu:

Czytaj również:  Dana White i jego kolejne problemy!