Artur Bińkowski atakuje słownie Jasia Kapelę!

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla programu TV Reklama, Artur Bińkowski został zapytany o sprawy bieżące, a także o osoby, które wypowiadają się na jego temat. Wśród nich, był Jaś Kapela, który wypowiedział się w bardzo nieprzychylny sposób o znajomym Artura Bińkowskiego, czyli o Tazmanie. Słowa, których użył Jaś Kapela, bardzo nie spodobały się Arturowi Bińkowskiemu, który w mocnych słowach skomentował postać Jasia Kapeli. Sprawdźcie sami!

O co dokładnie poszło? O nazwanie Tazmana „przydupasem”. Jaś Kapela nie kryje swojej obojętności zarówno do Olimpijczyka, jak i jego całego otoczenia. Pamiętajmy jednak, że obojętność potrafi uderzać najlepiej, również w postać Artura Bińkowskiego, który na słowa Jasia Kapeli, który powiedział, iż nie zna postaci Olimpijczyka, skwitował to, że Jaś Kapela ściemnia.

Podjudzony wypowiedziami Jasia Kapeli, Artur Bińkowski zaczął bardzo ofensywnie podchodzić do zawodnika PRIME i wyznał, że gdyby aktualnie zobaczył Jasia Kapelę podczas kręconego wywiadu dla TV Reklama, pokazałby na kamerach, co z nim by zrobił.

Oprócz tego, Artur Bińkowski stwierdził, że Jaś Kapela nie ma do nikogo szacunku i jest samobójcą. Jak widać, konflikt pomiędzy postaciami z różnych uniwersów nabiera na sile. Bardzo prawdopodobne, że któraś z federacji freakowych, będzie chciała zwieńczyć taki pojedynek, w swoim oktagonie.

Wywiad dostępny jest poniżej:

Czytaj również:  Kibice zawalczą na WOTORE 6!