Arman Tsarukyan wystąpi na UFC 300?

Arman Tsarukyan ostatnio odniósł zwycięstwo nad Beneilem Dariushem w walce wieczoru gali UFC Austin. To otworzyło mu furtkę do roli pretendenta do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej. Teraz docierają do nas informacje, że Arman Tsarukyan może wystąpić na gali UFC 300! Daniel Cormier ma nawet dla niego konkretnego rywala!

Daniel Cormier to były podwójny mistrz Ultimate Fighting Championship, a obecnie ceniony komentator, więc nic dziwnego, że podzielił się swoim pomysłem na konkretnego rywala dla Ormianina. Co ciekawe, nie wskazał na mistrza wagi lekkiej, Islama Makhacheva, a to przecież jego Tsarukyan po ostatniej wygranej w oktagonie wyzywał do pojedynku.

Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że Makhachev w kolejnej walce zmierzy się z Justinem Gaethje.

Arman Tsarukyan może za to wystąpić podczas hitowej gali UFC 300. Daniel Cormier wyłożył okoliczności jego potencjalnego występu. Jego zdaniem Ormianin powinien wystąpić przeciwko Dustinowi Poirierowi. Z kolei pod koniec roku Arman Tsarukyan powinien zawalczyć z Makhachevem, o ile ta walka dalej będzie aktualna. Jeśli Ormianin pokona Poiriera, to w zawodowej karierze będzie miał jedno z największych nazwisk w dywizji. Z kolei jeśli przegra, to Dustin Poirier zgarnie prawo do walki o pas po Gaethje.

Co sądzicie o tym pomyśle? Chcielibyście zobaczyć starcie Poirier vs Tsarukyan na UFC 300?

Czytaj również:  Jan Błachowicz o walce Israela Adesanyi z Alexem Pereirą