Arman Tsarukyan w czołowej piątce rankingu wagi lekkiej UFC!

Arman Tsarukyan po sobotniej wygranej z Beneilem Dariushem zapewnił sobie uznanie wśród kibiców, ale nie tylko. Jak się dowiedzieliśmy, zawodnik odnotował też niemały awans w rankingu wagi lekkiej największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie!

Organizacja Ultimate Fighting Championship postanowiła zaktualizować oficjalne rankingi po ostatniej gali. Oczywiście mówimy tutaj o gali UFC on ESPN 52, która w minioną sobotę odbyła się w Teksasie. W głównej walce tego wydarzenia  Arman Tsarukyan zmierzył się z Beneilem Dariushem. Choć było to bardzo krótkie starcie, to bardzo efektowne i zapewniło kibicom sporo wrażeń. Ormianin bowiem w zaledwie sześćdziesiąt cztery sekundy rozprawił się ze swoim przeciwnikiem. Po swojej walce Arman Tsarukyan zgłosił też swoją kandydaturę w walce o tytuł mistrzowski największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Świetny występ tego zawodnika nie umknął uwadze osobom, które są odpowiedzialne za aktualizowanie oficjalnego rankingu Ultimate Fighting Championship. 27-letni zawodnik odnotował spory skok, bo aż cztery pozycje. Ostatecznie z ósmego miejsca przeskoczył na czwarte, więc to robi wrażenie. 

Czytaj również:  Don Kasjo gotów zawalczyć z Denisem Załęckim!